דף הבית >> ארכיון ומדיה >> כתבות >> 2012-13 >> ניצחון ראשון על נתניה

 
 
 
אחרי פתיחת ליגה נוראית, וטונות של כותרות ומילים  שנמרחו על כל עיתון  ואתר הספורט  שמיהרו להספיד את פרוייקט השחקנים הצעירים בגלבוע, שבו החיוכים לפני כל האנשים  המקיפים את הקבוצה החל בבעלים, צוות הניהול וכלה באחרון האוהדים, וזאת  ולאור היכולת הנפלאה שהציגו שחקניו הצעירים של ליאור לובין  במשחק שרבים הגדירו אותו טרם המשחק כניצחון באנקר של הקבוצה הלוהטת בליגה גרינטופס נתניה.
למארחת מנתניה זהו הפסד שני רצוף לאחר הפסד למכבי חיפה, לגלבוע גליל זהו הנצחון הראשון לאחר שישה הפסדים

הקבוצה של ליאור ליובין פתחה היטב , ועם שתי שלשות של עמית שמחון עלתה ליתרון, קילינגסוורת' ו-וושינגטון הגיבו במהירות .  סל נוסף של וושינגטון העלה את נתניה ליתרון ראשון במשחק, 17:18 בסיום הרבע הראשון. קפטן גלבוע גליל דגן יבזורי  פתח את הרבע השני עם שלשה ראשונה, וסל של ברנדון האנטר העלה את הקבוצה של התיישבות ליתרון 25:28. יבזורי וג'מאר סמית' המשיכו את היכולת המפתיעה של גלבוע, שעלתה ליתרון דו ספרתי. שלשה של יהוא אורלנד צימקה את ההפרש לשמונה נקודות בלבד, אלא שעמית שמחון ענה עם שלשה שלישית במשחק שחתמה את הרבע השני, 34:47 מפתיע לגלבוע במחצית.
מיטשל וואט כיכב עם 21 נק' 10 ריב'  ו  - 4 חטיפות

המחצית השנייה נפתחה בדיוק כפי שהראשונה הסתיימה. מיטשל וואט ועמית שמחון העלו את גלבוע/גליל ליתרון שיא, 41:56. דרון וושינגטון המשיך לנסות להחזיר את נתניה לענייניםאך לא צלח לו, וההפרש כבר נשק ל-20 נקודות. קילינגסוורת' התעורר מעט, ואילו שתי קליעות עונשין מדויקות של ראמל בראדלי צימקו את ההפרש, 57:67 לגלבוע/גליל בתום הרבע השלישי. מיטשל וואט המצוין קלע ארבע נקודות רצופות בפתיחת הרבע הרביעי והותיר את יתרון גלבוע/גליל על כנו. האנטר המשיך את הרבע הרביעי המצוין והשאיר את הניצחון אצל הקבוצה הצפונית שיכולה סוף סוףלנשום לרווחה עם ניצחון ראשון העונה. 72:81 לגלבוע/גליל בסיום.
קלעו לגלבוע/גליל: מיטשל וואט 21 (9 מ-11 ל-2, 10 ריבאונדים, 4 חטיפות, 3 אסיסטים, 3 איבודים), ג'מאר סמית' 20 (6 מ-7 ל-2, 6 אסיסטים, 4 איבודים), עמית שמחון 14, ברנדון האנטר 13, דגן יבזורי 5, יועד בית יוסף 4, קני הייז 2 (0 מ-6 מהשדה, 6 חטיפות, 3 איבודים), יניב גרין 2, ראקים סנדרס 2. עמית ביר כץ שותף ולא קלע.
קלעו לברק נתניה: דרון וושינגטון 22 (3 מ-4 ל-3, 8 ריבאונדים, 3 אסיסטים), מרקו קילינגסוורת' 17 (6 ריבאונדים, 5 איבודים), ראמל בראדלי 16 (4 חטיפות, 4 אסיסטים, 6 איבודים), ריימר מורגן 6, אלירן גואטה 5, איל שולמן 5 (4 איבודים), יהוא אורלנד 3. טמיר אריאלי שותף ולא קלע.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...