רבות דיברו השבוע עם השחקנים בהכנות למשחק עם לבסקי סופיה שסיימה בעונה שעברה כסגניתה של גלבוע גליל  כאלופת הבלקנית במשחק הזכור לנו לטוב במתח והדרמה שהוא סיפק  לנו בגן נר.

העונה בסופיה נוצחו  הבייביס של לובין בתוצאה 87:79 מה שהפך את המפגש עם לבסקי אמש מלבד המאבק על ראשות הטבלה לקראת ההמשך, אם תרצו, לנקמה והצגה חוזרת  לגמר דאשתקד.
גלבוע גליל התייצבה למשחק עם סגל שחקנים  חסר ללא הרכז יועד בית יוסף והקלעי  ג'אמר סמית  הפצועים וקפטן הקבוצה  דגן יבזורי  שקבל מנוחה, אכזבה נרשמה בקבוצה לאחר שהתברר שהזר החדש ברנדון באומן לא יוכל לשחק במשחק.
את המשחק פתחו דווקא האורחים מבולגריה שסיימו את הרבע הראשון ביתרון 16:13.
אבל אז נכנסו לתמונה הרכז הרוקי קני הייז וה"ילד" טישמן שהעירו את המשחק והצליחו להפוך את המומנטום ולרדת למחצית  ביתרון 32:35
עם פתיחת הרבע השלישי הצליחו השחקנים של לובין להגדיל את היתרון אך לא השכילו לשמור עליו, והבולגרים החזקים הצליחו לחזור למשחק ואף להשוות, אבל גלבוע עמדה בלחץ וניצחה בזכות רקים סנדרס שהצטיין בהגנה לאורך  המשחק.

 הקבוצה של ליובין הגדילה את יתרונה ברבע השלישי אך לא הצליחה לברוח לבולגרים, שניצלו את חוסר הניסיון של שחקני הקו האחורי של ליובין כדי לחזור להשוות ברבע הרביעי.
שתי דקות לסיום הראה לוח התוצאות על שוויון 68:68 אבל גלבוע הצליחה להתגבר על הלחץ ולנצח בזכות שתי פעולות גדולות בהגנה של ראקים סאנדרס, סל חשוב  של קני בסיום הייז וקליעות עונשין של טישמן ועמית שמחון, שכ"א מהם דייק בקליעה אחת מתוך שתי ניסיונות. הבולגרים קיבלו הזדמנות אחרונה להשוות או לנצח אבל לא הצליחו לשחרר זריקה בשניות הסיום.
קני הייז להט עם 20 נקודות, טישמן הוסיף 19 נקודות (4 מ-6 לשלוש). שאר הקלעים לגלבוע: ראקים סנדרס - 10,עמית שמחון וברנדון האנטר - 6 כ"א, יניב גרין - 5,מיטשל וואט - 4, עמית ביר כץ - 2.