גלבוע/גליל גברה על הכתומים מראשון לציון בתוצאה 90:76 

הפועל גלבוע גליל הצליחה לעצור את רצף ההפסדים ולשפר מיקום לקראת הסיבוב השלישי של הליגה. ובעיקר הצליחה לעצור ואת הקבוצה של שמוליק ברנר עם מלך הסלים של היוריליג קית לנגפורד ושני האקסים המצויינים משנה שעברה ג'ייסון סיגרס ומרפי הולווי.


הקפטן שוכמן דוהר לסל אחרי חטיפת כדור. קלע 17 נק' במשחק

הרבה חששות היו בקרב אנשי המועדון ואוהדים החקלאים האדומים לקראת המשחק אתמול, משום שלרשותו של אריאל בית הלחמי עמד סגל קצר ללא סקוור שכזכור גמר את העונה, וטל קרפלס הפצוע, כאשר למסדר החולים נוסף גם הגארד המצויין ג'קובן בראון שחלה בשפעת יומיים לפני כן אך עלה לפרקט לשחק חולה.


הפורוורד החדש וויליאמס נכנס לעניינים עם 9 נק' במשחק

במשחק עצמו למרות שמרביתו פיגרו החבורה הלוחמת של בית הלחמי, אבל עם ריצה של 15:0 ברבע השלישי ורבע רביעי לפנתיאון, ניצח הסגל הקצר של גלבוע/גליל את קית לנגופרד, סיגרס, הולווי וחבריהם. פתיחה מוצלחת לפורווורד צ'קורי וויליאמס שקלע 9 נק'.


הגארד ג'קובן בראון קלע 13 נק'  למרות שעלה לשחק חולה 

בנוסף לניצחון הגדול על הפועל ראשון לציון, ציינו במועדון עוד ערב חגיגי ספורטיבי מוצלח, שסיפק אווירה נהדרת עם קהל שהצביע ברגליים ודחף בקולו ובעידודו את השחקנים. בין הרבעים התקיימו תחרויות נושאות פרסים.


בהפסקות בין הרבעים התקיימו תחרויות נושאות פרסים

"אני מלא הערכה לשחקנים על הרבע האחרון", סיכם אריאל בית הלחמי בראיון לערוץ הספורט, "נתנו הגנה מטורפת בסיום, כל השחקנים שמרו מצוין גם באחד על אחד וגם בצד הקבוצתי. רצינו את זה מאוד כנראה".

הקפטן חואקין שוכמן אמר בסיום המשחק לערוץ הספורט: "פשוט חזרנו לאנרגיות שגלבוע/גליל צריכה להיות בהן, כל עוד נשמור על האנרגיות האלו, זה לא משנה מי משחק וכמה, אנחנו נעשה דברים יפים כמו שעשינו במחצית השנייה. האנרגיות שלנו הן מביאות את  עצירות בהגנה ועוזרות לנו בהתקפה. אני מקווה שנהיה בריאים כמה שיותר. באתי למשחק הזה במטרה לתת נחת למאמן ולמחנך שלי, זה הכל בשבילו".

קלעו לגלבוע גליל: זאק לידיי  23 נק', 9 ריבאונדים, 4 אסיסטים ומדד 29, חואקין שוכמן  17 נק' 5 אס' ו-5 חט', ג'ייקובן בראון ע 13 נקודות ו-7 אס', ג'אקורי וויליאמס 9 נק'