מתנה לפסח  – ח"י נקודות של טישמן

למשחק בגן נר התייצבו שחקניו של אריאל בית הלחמי לאחר תצוגת הנפל באילת בידיעה שהם חייבים ניצחון בכל מחיר בכדי להישאר רלוונטים בתמונת ההישרדות בליגה צמודים לאשדוד.
לגלבוע הגיע שחקניו של מיקי גורקה שחולל פלאים בקבוצה המקרטעת מהרצליה והעלה אותה על דרך הניצחונות.

טרם פתיחת המשחק עמדו באולם הקהל ושחקני הקבוצות דקת דומיה לזכרו של מנהל הפועל תל אביב אורי שלף שנפטר השבוע באופן טרגי.

בסיום המפגש עולות התובנות, גורקה לא לקח בחשבון את הקיליעות של טישמן , המתפרצות של יאנג , את האנרגיות של מנקו ובעיקר את הרוח הקבוצתית החדשה שנושבת במועדות הצפוני.

עכשיו נשואות עיני אנשי גלבוע גליל ליום חמישי בתקווה ללתל אביבים שיתאוששו  וינצחו את אשדוד.
 
הקפטן טישמן חוזר לעצמו
רבע ראשון:
הרצליה באה קודם למשחק, ריצה שלהם בפתיחה נתנה להם יתרון 2-6  שלשות של ג'ונסון וסלבי, החקלאים האדומים של בית הלחמי לא התרגשו מידי והשתלטו על המשחק ויצרו ריצה  0-10 עד ליתרון 12-16 בסיום רבע הראשון  שהיה קצת מנומנם משהו ונטול התקפות מצד לצד.
מרכוס לואיס הריץ את  גלבוע/גליל וג'וליאן רייט החזיק את הרצליה בתמונה.
 רבע שני:
בהרצליה גל חלמיש החזיר את היתרון להרצליה כבר בפתיחת הרבע עם סל נאה, 16-17 וגם וושינגטון ונעימי שמרו על הפער אבל התעוררות של קפטן גלבוע גליל נמרוד טישמן עם שתי שלשות ונקודות גם של יאנג ושל ברוקס הריצו את האדומים עד 33-39 בסיום המחצית הראשונה.
מרקוס לואיס הוסיף גוף לצבע עם עם דאבל דאבל  17 נקודות  ו - 12 ריבאונדים
רבע שלישי :
ג'ספר ג'ונסון צלף כבר בפתיחת הרבע  שתי שלשות וקיזז  את היתרון של הביתיים  39-41 בלבד אבל זה רק הכעיס  את שחקניו של בית הלחמי. טישמן נתן את המשחק הטוב ביותר שלו השנה ועם שלשה נוספת הגדיל ל-41-48 ועבירה טכנית של סלבי סידרה לאדומים ריצה כשטישמן ויאנג מנצחים על המקהלה בדרך ליתרון מדהים, 51-70 בסיום הרבע השלישי.
 
רבע רביעי:
הרצליה עשתה קולות של קאמבק בחלק הראשון של הרבע הרביעי, בלייזר וזליקוביץ' היו בזון מפוקסים על הטבעת  עם עזרה של ג'ונסון ורייט קלעו 24 נקודות ב-5 דקות והורידו את היתרון  עד 77-85 בלבד, 4 דקות לסיום. בית הלחמי הזעיק פסק זמן, איפס את שחקניו ומשם החקלאים האדומים  שמרו על היתרון (בעיקר בזכות רפי מנקו) כדי לנצח 83-98

 
מעל כולם אלכס יאנג שחדר והיה בלתי ניתן לעצירה עם 26 נק'
קלעו:
לגלבוע גליל:
יאנג 26 (9 ריב'), טישמן 18, לואיס 17 (12 ריב'), ברוקס 12 (8 ריב'), מנקו 10, ברנדווין 9, בורל 6.
 להרצליה: ג'ונסון 22, רייט 15, זליקוביץ' 11, נעימי 10 (9 אס'), בלייזר 8, סלבי 8, וושינגטון 7, חלמיש 2.