לאחר שני הפסדים רצופים ומיקום במקום אחרון בטבלה עלתה גלבוע גליל למלחה להתארח אצל הפועל ת"א שנאלצה בעקבות עונש רדיוס לקיים את המשחק באולם הירושלמי הקר.

גלבוע גליל שמסתכלת  העונה על הליגה בעניים כלות מלמטה  נאלצה  בנוסף  לשמוע השבוע שדווקא מולה יערוך בריין רנדל, כוכבה לשעבר בעונת האליפות, את משחק החזרה הבכורה שלו לליגה במדי הפועל תל אביב. (אורטל קובץ')בגלבוע פתחו את המשחק : ג'אמר סמית , דגן יבזורי , ראקים סאנדרס , ברנדון באומן ויניב גרין .
בת"א פתחו  : דמונטז סטיט , בר טימור, מתן נאור, יונתן שולדבראנד וקרטיס קלי.
סאנדרס בפוקוס- צילום חן אלוני
רבע 1 19:25 לגלבוע גליל :
פתיחה טובה של גלבוע גליל, סאנדרס כמו נורה מלוע תותח להיות הראשון שקולע נקודות לטובת גלבוע ,
לאחר כ -  3 דקות מרגשות גלבוע מובילה 06:15, הפועל ת"א מתקשה בהתקפה , אבל הרכש החדש רנדל ושולדנבראנד מצליחים לשמור את התל אביבים בתמונה ומצמצמים את הפער ל  - 20:16 , אך שלשה
נוספת של הקפטן יבזורי חותמת את הרבע הראשון ל 19:25 לטובת גלבוע .

רבע 2 35:39 להפועל ת"א :
עם פתיחת הרבע השני יניב גרין קולע את הנקודה הרביעית שלו עד כה במשחק ומעמיד את הקבוצה מהצפון על יתרון של 19:27, פסק זמן של אדלשטיין ותל אביב לוחצת על הדוושה וגלבוע נקלעת לחולשה, מאפשרים לרנדל ואיתן לנצל את הרפיון בההגנה ולצמצם את הפער.
אבל הפועל תל אביב נשארת הפועל תל אביב ושוב נענשת בטכני בגלל אוהד שהתפרע, גלבוע גליל לא מסרבת למתנה ואת ההזדמנות להגדיל את הפער , תל אביב לא נבהלת ומצליחה לחזור והקיבוצניק יותם שירן בשלשת מפנה משנה את הכיוון למשחק ונותן יתרון ראשון לתל אביב האדומה
בסיום המחצית  הפועל כבר ביתרון 39:35, אוהדי גלבוע  גליל באותו רגע שבים לכסוס ציפרניים ולהתפלל, עם לעשות חשבון פשוט, הפועל עשו ריצה של 20 נקודות לעומת 10 של גליל.

רבע שלישי 53:58 לגלבוע  :
לא ידוע מה אמר לובין לחניכיו בחדר ההלבשה, אבל השחקנים עלו למגרש והפעם זו הייתה אופרה אחרת, זריקה טובה של באומן מהחצי מורידה את ההפרש לשני נקודות בלבד 39:37 , ההגנות  של שתי הקבוצות לוחצות חזק  בשלב זה , כל קבוצה רוצה לנצח .
סל של סטיט העלה את הפועל ת"א 39:43 , יבזורי לוקח את העניינים לידיים וקולע סל ולאחר מכן קולע שוב
שלשה יבזורית אופיינית משגעת שהשוותה את התוצאה ל 47:47
סל ועבירה על וואט מעלה את גלבוע ליתרון קל של 52:55 , בסיום הרבע השלישי שום דבר לא גמור היתרון של גלבוע גליל נזיל ומותח  53:58 לצפוניים.
רבע אחרון 67:82 גלבוע גליל :
גלבוע עולים לרבע האחרון טעונים ודרוכים וממשיכים ללחוץ בהתקפה חזקה ומותחת ומצליחים לעלות את היתרון  -  55:63 , סאנדרס שוב נותן את הטון במשחק מרשים וצולף עוד  שלשה וההפרש כבר עומד על 10 נק'  56:66 , בשלב זה כשמשחק נראה מבטיח לגלבוע , במחנה הגלבוע עוד יותר מתוחים, מניסיון העבר שום דבר לא גמור עד שזה גמור .
גלבוע מפסיקה ללחוץ על הדוושה  כאשר כל השחקנים נותנים הגנה נפלאה על כל המגרש, למרות שקני הייז מעלה  את גלבוע גליל ליתרון של  11 נקודות 3 דקות לסיום והשעון מראה 62:73, נאור מצליח לצמצם את ההפרש ל והיתרון לגלבוע  מתקזז ל 6 נקודות .
שלשה ענקית של טישמן בדיוק בזמן, מעלה גלבוע גליל שוב ל -  10 נק' הפרש.

החלטה מוזרה של השופטים שגילו חיבה יתרה לפסיקות טכניות נגד שתי הקבוצות, שניות לסיומו של המשחק לאחר שאדלשטיין נזעק לפסק זמן לנסות להציל את המשחק, פסקו השופטים שוב טכנית נגד התל אביבים לאחר שאלה אחרו לעלות בזמן למשחק.
מכאן ואיך המשחק היה גמור ונחתם בתוצאה 82:67.
קלעו לגלבוע : ראקים סאנדרס 25 (8 ריבאונדים ), דגן יבזורי 14 (4 אסיסטים ) , מיטשל וואו 13( 7 ריבאונדים) נמרוד טישמן 9, קני הייז 6, ג'אמר סמית 4 , עמית שמחון 4 ועמית ביר כץ  2 .
קלעו להפועל ת"א :  בראיין רנדל 14 (9 ריבאונדים ) , קרטיס קלי 14 , דמונטז סטיט 10 (5 ריבאונדים), יונתן שולדנבראנד 7 (9 ריבאונדים) מתן נאור 7 (7 מתוך שמונה מהעונשין) , בר טימור 7 יותם שירן וגל איתן כל אחד עם 4 .
סןף פסוק: ניצחון חשוב לבחורים של לובין, לאחר שני הפסדים רצופים שוב הוכח  שגם החבל מתהדק על הצוואר ולמרות הלחץ הגדול  אפשר להוציא את המיטב.

מה אומרים המספרים:
ראקים סנדרס מתייצב, הפעם על 25 נק'  ו - 8 ריבאונדים- לראשונה בנבחרת השבוע באתר המנהלת
יבזורי חזר לתרום והפעם 14 נק'

ומה בין המספרים:
ראקים סאנדרס בחמישה המשחקים האחרונים שומר על יציבות עם ממוצא  18.25  נקודות למשחק.
נמרוד טישמן מתחיל לקחת אחריות, לא רק מוביל כדור, גם קולע ברגעים הקריטים במשחק
ועוד צולף שלשה.

זו הפעם השניה בהיסטוריה של הקבוצה ששחקנים עם ארבע עברות תורמים באופן משמעותי(זוכרים את אלישי כדיר באליפות)
קני הייז עם 5 עברות, יבזורי, גרין,סאנדרס,מיטשל וואט מסיימים את המשחק עם 4 עברות, ג'אמר סמית ם 3 עברות - לסיכום, היה פה משחק הגנה קשוח ולא מתפשר.

ומילה טובה למיטשל וואט מתחיל לחזור לעצמו ונכנס לעניינים והפעם גגות - 6 חסימות,  וגם  13 נקודות