למשחק הזה התייצבו החקלאים האדומים מהצפון  ביד אליהו ועשו חיים קשים לעירוניים שרק לפני יומיים ניצחו את ריאל מדריד , האדומים החזירו מלחמה  בתל אביב  אבל סיום גדול של שחקן שהתחיל את הקריירה שלו בישראל ,רנדל  העניק לעירוניים הצהובים  ניצחון 12 ברציפות והעמיק לגלבוע גליל את  הבור בתחתית של הליגה .
התל אביבים התייצבו בלי הכלים הכבדים שלה ביווני סופו ופארגו  שקיבלו מנוחה,  פתיחת משחק טוב בהובלת היינס וג'ייק כהן הובילו מכבי ת"א ליתרון 6-13 כבר בפתיחה.
בניגוד לתחזיות עם הגב לקיר גלבוע גליל באה בניסיון לעקוץ ונצמדה לתל אביבים עם משחק הקרבה הגנתי נהדר, הביג מן של פלג מרקוס לואיס נתן  דקות מצוינות עם צליפת שלשה  של גודס השאירו את גלבוע גליל במשחק והובילו אותה לשיוויון קבעו 19-19 דקה לסיום. סל של ג'ו אלכסנדר הוריד את הצהובים ביתרון 19-21 בסיום הרבע הראשון.
פלג בפסק זמן (צילום רונן בגים)

גם ברבע  השני שחקניו של פלג המשיכו את היכולת מהרבע הראשון, וילסון המתנדנד הוביל לריצה של 12:2  והעלה את הקבוצה מהגלבוע וליתרון 23-31 מפתיע על האלופה. גודס מיהר לקחת  פסק זמן, לנדסברג הופיע למשחק והפעיל את הידית  ויחד עם דקות טובות של דווין סמית' הורידו את הצהובים במחצית ליתרון קל של 43:41
בפתיחת המחצית השנייה  ג'ייק כהן שמרבה להצטיין מול גלבוע גליל הגדיל את היתרון ל  - 47:41, גלבוע לא נבהלה ולא נתנה לעירוניים הצהובים לברוח עם מרקוס לואיס המצויין שעדיין לא נמצא לגמרי בכושר , לואיס היה בלתי ניתן לעצירה בדקות אלו והוליך את צוות ברק ליתרון 54:52, התל אביבם הגיבו עם ריצה משלהם , השלישיה לנדסברג, גו' אלכסנדר והיינס הוליכו ריצה של 7:0 עם שתי חדירות יפות וסגרו את הרבע השלישי  ביתרון קל  59:54.


הרבע הרביעי  היה של איתי שגב, רנדל ואלכסנדר הגדילו את היתרון  ל 56:56 שש דקות לסיום, אבל שגב הצעיר לקח על עצו את המשחק  וקלע מכל טווח וכמעט לבדו צמצם את ההפרש ל 3 נק 69:63 4 וחצי דקות לסיום, מנגד רנדל השאיר את מכבי ביתרון אבל שלשלה מדהימה מחצי מגרש הוריד  הפיגור האורחים מהפריפרייה רק לשתי נקודות 7:75 2 דקות לסיום, עם צאתו של שגב כהן ולנדסברג  עשו ריצה עד 81:75 דקה לסיום. מרקוס לואיס העייף איבד כדור קריטי שהתל אביבים מיהרו לתרגם לדאנק פינאלה ולסגור עניין והנחיל הפסד שישי רצוף לברק פלג .

לגלבוע גליל: לואיס 20, יאנג 13 (9 ריב'), וילסון 11, שגב 10, טישמן 10 (6 אס'), גודס 7, מנקו 4.
למכבי ת"א: ג'ייק כהן 15, רנדל 15 (8 ריב', 6 אס'), לנדסברג 13, אלכסנדר 12, היינס 11, אוחיון 9 (7 אס'), סמית' 6, טיוס 4.