אחריות הכותבים
 
זה שאני כותב הרבה שנים לאתר ולפייס את הגיגי ליבי כולם יודעים, אך מה שאתם פחות נחשפים אליו מן הסתם הוא תהליך הכתיבה שמביא עד אליכם מילים אלו.
אז זה הולך כך...אני כותב, אני שולח, ברוך (היקר), מאבד למדיה האינטרנטית, ברוך (אותו היקר) מפרסם.
תהליך פשוט נכון ?
זהו שלא !!!
הקטע הקשה והמאתגר יותר הוא להחליט על מה כותבים, על מה לשים את הזרקור בדף אחד קצר ותמציתי, מה ייכתב שיהיה מחדש ומקורי שלי.
אז על מה אכתוב בסיום הניצחון בדרבי ?
ביום רגיל הייתי כותב על הניצחון הענק והחשוב מול העפולאים שחסרו את השחקן הכי טוב שלהם (קלאוול), מה שנוצל עד תום עלי-ידי הגבוהים שלנו לשליטה אבסולוטית בצבע ובריבאונד.
גם הייתי מתאר את ההגנה המדהימה שלנו, במיוחד בחצי השני, הגנה ששיתקה לחלוטין את זיו בן-צבי הרכז ונועם מטלון הקלעי המחונן, שבמחצית הראשונה קלע מכל מצב כמעט די בקלילות.
בטוח שהטור שלי היה מציין את המופע הענק של האולטראס לכול אורך המשחק ושוב הייתי מתפעל מהאנרגיות והשירה (מאיפה הכוח חברים ?).
 
אם בבחירות האישיות שלי אנו עוסקים הרי שכדאי לציין גם את הבחירות של חברי הכותבים.
באוסף הכתבות על הניצחון הענק מול עפולה תפס מקום מרכזי הרבה יותר מידי האירוע בהשתתפות גיא דותן ורועי פרל.
לא הבנתי מה קרה שם בדיוק אבל ברור שמשהו לא טוב התרחש בין השניים כך שזכינו לקבל עבירה טכנית של גיא ברגעים קריטיים של צמצום ההפרש לעבר החד-סיפרתי, וגם קיבלנו (שוב) מפניני פיו של המאמן פרל.
אבל לא הבנתי למה להשחית על האירוע הזה מילים וכתבות אינספור ? מה זה משרת בדיוק ?
 
אני חברים, אם הייתי רוצה לכתוב על המשחק דברים שאינם קשורים למשחק עצמו דווקא הייתי מציין לחיוב (ובגדול) את איגור סימין מעפולה.
במקרה או שלא במקרה מצא עצמו איגור ידידנו מתחת ליציע האולטראס ברגעים שלאחר המשחק, בסערת רגשות האכזבה הגדולה מההפסד הוכיח איגור (ולא בפעם הראשונה) את היותו ספורטאי אמיתי ואישיות מיוחדת.
איגור פנה לקהל שלנו ופרגן במילים חמות על ההופעה – "הלוואי עוד קהלים כמוכם בליגה" – איגור ציין.
והלב שלי התרחב, כי לא רק שזה כייף לקבל מחמאות מהיריבה אלא רציתי לומר לאיגור "שהלוואי עוד הרבה שחקנים כמוך."
 
אז בחלקת אלוהים הכתובה שלי, באחריות הכתבית שלי, זה מה שבחרתי להעלות על הכתב, את החוויה הספציפית הזאת הייתי רוצה שתיקחו איתכם להמשך הליגה ולא שום דבר אחר.
 
אדום עולה ומאחל לעמק ולכולנו עוד ערבי כדורסל מדהימים כאלו, מאחל לעצמנו שנתמקד רק בחיובי על המגרש ומחוצה לו.