עושי הניסים
 
כבר שנים רבות מלאה הארץ בסיפורים אינספור על קורותיו של יהודי קשיש עם ריצה גמלונית, מיצמוץ קטן ובלתי רצוני ויכולות מופלאות עם הכדור הכתום.
מגדול ועד קטן מספרים כולם בשבחו של האיש ובייחוד מהללים הם את הפיק-אנד-רול והמסירה שלו שהם מהטובים שזכתה הארץ לראות בימי חייה.
על שום כך ובעקבות זאת זכה הישיש בכינוי המיוחד "מאיר בעל הנס".
נדד המאיר ברחבי הארץ הקטנה מצפון ועד מרכז בואכה דרומה איילתה ובכל מקום ואתר אליו הגיע היה אוסף חבורת מאמינים מקומית בתוספות כמה גרים מהתפוצה האמריקאית ומחולל את ניסיו לאלפים.

ובעת הזאת, עת הגיעו כמעט לסוף הקריירה, ורגע קט לפני יציאתו במחולות וריקודים לעבר השלב הבא בחיים מצא שוב מאיר את המקום להפיץ את תורתו ברבים.
ויבוא ציונה ויחבר ארבעה ניצחונות ברצף על גדולים וחזקים ממנו ותהלל אותו התיקשורת ללא הפסקה, ומכאן ניתן לעיר שמה החדש "נס ציונה".

בערבו של יום חמישי, י"א כסלו תשע"ד שנים לבריאת העולם, יצאה משלחת סהנדרין מהצפון הרחוק בדרכה הקשה והארוכה אל אותה הציונה בכדי לנסות ולראות בעיניים את הפלא המדובר ועל הדרך לנסות ולהביא חזרה לביתה ניצחון נוסף.
כי כל ילד וכל אישה בישראל רבתי יודעים שבשלב הזה של העונה קצת פחות חשובה הדרך ויותר חשובה התוצאה.
ויעלו בני ובנות ישראל הצפוניים על סוסיהם עם ארבעת הגלגלים וילבשו את מיטב מחלצותיהם האדומים ולא שכחו כמובן להתעטף בצעיפי הקבוצה המדהימים.
והדרך קשה, והדרך רצופה בפקקים ומלאה בחמורים על גלגלים שנוהגים כמו משוגעים אבל למרות תלאות ומהמורות הדרך כי רבות הצליחו אנשינו האדומים להגיע בול בזמן למשחק המדובר.
וכאן יש להלל ולהודות ל WAZE, שליחו של האל עלי אדמות, כי בלעדיו לא תתכן הגעה מתוזמנת שכזאת.
 
והמשחק התחיל בצורה מהוססת ומגומגמת כאשר הכתום העגול מסרב לעשות דרכו אל החישוק.
ויבצע דרוקר מאמן האדומים חילוף ויעלה אל הפרקט את דראגו, ויעשה את השינוי המיוחל.
רביע ראשון עבר חלף לו והתוצאה שתיים לנו ונאמר בליבנו "הזאת כצעקתה ?" כי ניסים ונפלאות עדיין לא התחוללו מול עינינו המשתאות והשד הציוני איננו נורא כל-כך.
וככל שנקפו ועברו הדקות הסתבר שיהיה פה מאבק צמוד ואגרסיבי שתנצח בו הקבוצה שתחטיא פחות.
ובבוא המחצית עלינו לטובה וכאשר רק נקודה מפרידה בין הניצים הספורטיביים הלכו בני ישראל לרוות צימאונם ולהספיג רעבונם במזנון המקומי, ויעשקו אותם ב 15 זוזים על לחמנייה עם נקניקיה – ועל זה נאמר דיינו שהגיענו עד הלום.
וכאן יש להמשיך ולומר שהאווירה הציונית באולם מחויכת, מכניסת אורחים ומאוד נעימה, ועל זה יבואו על התודה והברכה.
 
והמשחק המשיך לו והדקות נוקפות להן ושתי הקבוצות מתחרות בהטלת אבנים מרחוק והכדור ממאן עדיין להיכנס, ובייחוד הדברים אמורים לגארדים משני הצדדים שאיך לומר בעדינות "מפציצים".
וירגישו הצופים מבוכה ותסכול אך המתח והעניין עולים על הציפיות והתקוות, וכמעט לא נשארו ציפורניים בלתי מכוססות.
ומה עם מאיר ? אנחנו שואלים וחוקרים, הוא דווקא מספק את נפלאותיו עם מסירות מדהימות וכמה קליעות בטוחות אך אפילו הוא ממרום שנותיו לא יכול לבד מול הים האדום וההגנה הקשוחה של החבורה הגלילית.
הגדיל לעשות אחד הגרים מנס ציונה בהחטיאו הטבעה לבד מול הסל, ועל זה נאמר "תבוא על הברכה איש יקר".
 
והרגעים האחרונים מותחים במיוחד ובני ישראל מכול הגילים ומכול הצבעים והמינים לא מצליחים לשבת על האחוריים מרוב הלחץ והעצבים.
ויבוא ג'קסון ויזרוק עונשין וכמעט שבר את הסל אבל הכדור במפתיע ובמופגן דווקא עשה דרכו למקום הנכון.
נקודה לנו והשמחה רבה אך עוד לא הושלמה המשימה.
בחסות מחזיקי המשרוקית, שהכול נעשה בדברם, זוכה הקבוצה היריבה בעוד הזדמנות אחרונה לנצח ולהנחיל לצפוניים היקרים שלנו מפלה.
אך למרות ההחלטה, ואולי בגללה, שלוש הזדמנויות 8 שניות לסיום של מאיר בעל הנס וחבורתו לא צלחו.
ונרים ידינו גבוה מאוד ונצעק בקול גדול ובתרועה ענקית יששששששששששששש !!!!
 
ובעודנו מכתתים דרכנו חזרה צפונה ומחשבותינו על אותו המשחק המותח עם הסיום המתוק לא עוזבות אותנו מבינים אנו שאם גברנו על היריב העיקש כאשר קלענו רק 55 נקודות הרי שיש מצב שעושי הניסים הם בכלל מהגלבוע ומהגליל,אחרת איך יוסבר הפלא הזה.
כי לפעמים חלומות מתגשמים ולפעמים הלב עוד תמים, ופעמיים כי טוב באותו השבוע זה בהחלט מכובד וראוי ואפילו יפה.
ואם נמשיך להלחם ולתת כזאת הגנה וכשהכדורים יכנסו להם סוף-סוף בהמוניהם, הו אז ימשיכו הניסים להגיע והיציעים יתמלאו והשמחות ירבו ויגברו, ואפילו (עם ירצה השם), אפילו ירד סוף-סוף היורה שממאן להגיע עד כלות (מה לעזאזל זה החורף הזה ????)
 
ונסיים ונקנח בזו הברכה  "נעלה את ירושלים על ראש שימחתנו במהרה בימינו..."
ואימרו "אמן".
כתבות נוספות:
ויהי ערב
נשמה ישראלית