בזמן שישנתי...
 
0 מעלות כאן בקוריאה בלילה ונעים במשך היום, הדובדבן פורח וזה מרהיב, ורוחות מלחמה מנשבות מהצפון מה שלא מזיז לקוריאני הדרומי.
עסקים מעל הכול זה המוטו, לא תשמעו אף אחד מדבר על המצב הביטחוני, אין פה כמעט חדשות בתקשורת והחבר'ה פשוט עסוקים בעניינם שהוא לעבוד קשה (אבל ממש קשה).
החברות מספקות שלוש ארוחות כך שאפשר ב"כייף" לעבוד אך תוך הלילה (כולל סופי שבוע כמובן) יש מסגרות לימודים לילדים שתומכות בעניין הזה להורים העסוקים, הכול בכדי לגלגל את ענייני הכלכלה קדימה.
בין לבין, לא ברור לי איך, הם מספיקים לאכול בכמויות אדירות, לשתות אלכוהול בכמויות מיסחריות ולבלות והרבה, ומי שממש משקיע הולך לספא או לשחק גולף במגרשי האימון הענקיים שנמצאים בכל מקום.
סיפרתי פה לחבר'ה שיש משחק חשוב לגלבוע-גליל, הקבוצה האדומה מצפון ישראל שזכתה באליפות רק לא מיזמן.
כנראה שזה עשה פה רושם גדול כי מיד לקחו אותי למסעדה עם הרבה דברים אדומים.
אז הנה המסקנה הראשונה שיש לי מהביקור בחזית הקוריאנית – אדום זה מסוכן.
"תטעם זה ממש טוב," הושיט לי המארח צלחת שהוא טען שיש בתוכה כרוב עם רוטב אדום, "קימצי" הוא קרא לזה, נתתי ביס קטן בהרבה תיקווה וכמעט יצא לי עשן מהאוזניים (חריף אש !!!), הורדתי לתוכי איזה ליטר מים בכדי להירגע.
המארח הסתכל עלי בחשש, רק זה היה חסר לו, להרוג את הלקוח מישראל כשהוא יודע שצה"ל זה הצבא החזק בעולם ולבחור שמולו יש עוד פלייאוף תחתון שלם לפניו.
מיד הוא הושיט לי איזה חתיכת בשר אדום בכדי להוריד את מפלס החריף, "שמעתי שאתה מוסלמי" הוא אמר לי "אל תידאג, זה לא בשר חזיר" הוא הוסיף בחיוך מבויש בעוד הפנים שלי שהפכו אדומים לרגע חוזרים לעצמם (צבע חצי-אשכנזי גאה).
תחת ההשפעה האדומה הלכתי לישון מקווה שאבא שלי, הבת שלי והמינויים שבידם ידאגו שנהיה במקום השביעי כשאתעורר.
מסקנה שנייה – יש על מי לסמוך !
ע"פ המקורות שלי רבע שני מצוין סגר את הסיפור, שימחון חגג סוף-סוף עם שלשות ואפילו שוכמן מדור העתיד זכה לכמה דקות.
יופי לנו, אפשר להתחיל להתכונן לרגעים המכריעים של העונה – פלייאוף תחתון שיהיה ממש, אבל ממש מעניין (מי בכלל רוצה פלייאוף עליון משעמם) וכמובן הפיינל פור בלקני.
איכשהו נראה שהגענו במצב טוב לנקודה הזאת בעונה עם חמישה ניצחונות ליגה מתוך ששת המשחקים האחרונים, קבוצה מחוברת ולוחמת שאפילו השביתה לא הוציאה אותה מפוקוס.
יש בהחלט למה לצפות בשבועות הקרובים.
 
אז בנימה אופטימית זו (כמו תמיד) ניפרד כידידים וניפגש במגרשים.
 
אוהד אדום (אבל רק שמדובר בכדורסל) עושה את הדרך הארוכה הביתה (17 שעות טיסה !!!) ומצטער לומר לכם שניראה שהפעם, למרות הציפיות, לא אוכל להביא לכם קצת נשורת גרעינית לקראת חגיגות יום העצמאות.
כתבות נוספות:
לא מובן מאליו ולא במקרה
ביום הזה ממש
כשאין שוער בשער ...