היציע המרכזי- הטור של תמיר אסטרוגו (17.3.24)

17/03/2024  | חדשות
האזרח ג'וש
 
כדורסל הוא משחק קבוצתי והצטיינות של שחקן כזה או אחר איננה סיבה מספקת בעיניי לטור אישי ומפרגן.
אלא שהפעם החלטתי ברשותכם לחרוג ממנהגי ולהקדיש כמה מילים לאזרח ג'וש אולדריץ', שזכינו אני ומשפחתי לארח בביתנו מספר פעמים ולהישבות בחיוך המבויש שלו.
 
הוא חזר אלינו אי־שם בנובמבר בימי מלחמה שנמשכים כמובן עדיין בעוצמה, ומאז המתין בקוצר רוח לקבלת אזרחות. הוא המשיך להתאמן בנחישות ובמחויבות למרות שהימים עברו והפתרון התעכב, על־אף המאמצים רבים של אנשינו הטובים.
רק אופי חזק, צניעות ואמונה חזקה שהדברים יסתדרו לבסוף, הם שעזרו לג'וש לצלוח את התקופה המאתגרת ולזכות לבסוף באזרוח המיוחל – ואנחנו זכינו בתוספת כוח משמעותית ובאיש מיוחד.
 
בשני משחקים ג'וש כבר נטל חלק – חיפה בחיפה ושומרון אצלנו בבית – וההשפעה שלו על הקבוצה היא לא פחות מדרמטית. כאילו מדובר בקבוצה אחרת. פתאום ההגנה הרבה פחות חדירה, פתאום יש משחק ריצה, פתאום נציה ואליז'ה ואהרוני ואחרים מלאי ביטחון. וכך הושגו שני ניצחונות משמעותיים מאוד להמשך.
כמובן שלא הכל מושלם ויש עוד הרבה על מה לעבוד– יציבות לאורך כל המשחק, לבנות היררכיה מחדש, להחזיר ביטחון למי שקצת אבד לו. והכל צריך לקרות כאן ועכשיו כי אין זמן ליותר מידי חגיגות.
ביום שלישי עוד משחק משמעותי במאבק לכניסה לפלייאוף מול כפר קאסם מלאת הוותק והכלים ההתקפים, שכמובן אנחנו זוכרים שהביסה אותנו בזמנו בזיסמן.
 
אז כדי להמשיך ברצף ולנצח צריך להמשיך ביכולת הזאת בהגנה ובהתקפה, צריך למלא את גן נר וצריך לחייך ולהאמין ולשחק נחוש ואגרסיבי – צריך שנהיה כולנו ג'וש אולדריץ'.
 
אדום עולה!
שבת שלום מהגלבוע והגליל (12.7.24)

שבת שלום מהגלבוע והגליל (12.7.24)

12/07/2024
ברוך הבא: טל פלד חתם לשנתיים בגלבוע גליל

ברוך הבא: טל פלד חתם לשנתיים בגלבוע גליל

11/07/2024
ממשיכים ביחד: הקפטן רועי נציה וג'וש אולדריץ' נשארים איתנו גם בעונת 2024-25

ממשיכים ביחד: הקפטן רועי נציה וג'וש אולדריץ' נשארים איתנו גם בעונת 2024-25

08/07/2024