אמש נערכה מסיבת העיתונאים המסורתית לקראת פתיחת העונה בהשתתפות  עיתונאים מעיתונים ואתרי ספורט נחשבים במעמד בעלי הקבוצה חיים אוחיון, יו"ר הקבוצה ירון אוחיון מאמן הקבוצה ברק פלג וקפטן הקבוצה נמרוד טישמן.
את מסיבת העיתונאים הנחתה מזכירת הקבוצה אסתרקה ראובן שגם הציגה בהמשך את הקמע החדש של הפועל גלבוע גליל בדמותו של שור  ואת סגל השחקנים החדש של גלבוע גליל.
 פתח הבעלים אוחיון  שהדגיש את דרכו של המועדון ואופיו בהמשך לכך שהפועל גלבוע גליל הוא המועדון היחיד בליגת העל של ההתיישבות, בהמשך התייחס אוחיון למינוי של המאמן פלג שצמח במועדון, לבחירת השחקנים הצעירים העונה כחלק מן הדרך לגדל ולטפח כשרונות. עוד התייחס אוחיון למחנה האוהדים הגדל משנה לשנה.
חיים אוחיון: "אנחנו עדיין המועדון ההתיישבותי היחיד בליגת העל, זה מחייב לאופי שלנו ולדרך שלנו, השנה אנחנו חוזרים השנה יותר מתמיד חוזרים עליה ומדגישים אותה, אנחנו בהחלט שמחים ללכת איתה עם ברק פלג, כל השחקנים בסגל הם שחקנים שרצינו והם רצו אותנו ואנחנו כאן לתת לכם את הכלים להצליח ולהתפתח..ואנחנו גם בהחלט שמחים על האוהדים שלנו שכאלה אנחנו רוצים, לא קהל צרחני וצווחני אלא מהמחנה ההתיישבותי שבא ליהנות ממשחקים ולדחוף את הקבוצה"
בעלי הקבוצה אוחיון, היו"ר ירון אוחיון, המאמן פלג והקפטן הצעיר טישמן
יו"ר הקבוצה ירון אוחיון סקר בדבריו את מאמצי הקבוצה השנה ושימת הדגש לחבר את הקבוצה לקהילה ולמועדון הנוער לכדורסל במוא"ז הגלבוע ולחבר אותו למועדון הבוגרים ובנוסף להגיע לקהלים נוספים באיזור.
אוחיון: "הקיץ עשינו צעדים ומאמצים עם הצוות השיווקי והניהולי מה שלא היה בעבר לחבר את הקבוצה לקהילה ואנחנו מקים לראות האולם מלא ולא רק במשחקים מרכזיים".

המאמן ברק פלג בתחילת דבריו הודה למועדון שנתן את המושכות בידיו וביקש בהזדמנות זו להודות גם למנהלה לשעבר של גלבוע גליל עמית גל שעזב את הקבוצה העונה.
פלג התייחס עוד בדבריו לסגל ההצעיר והחדש מלבד הקפטן טישמן והגארד הצעיר חואקין שוכמן ועל הסיכונים בבחירה זו.
הקפטן הצעיר נמרוד שזו לו עונתו הרביעית הודה על האימון שנותן בו הצוות הבכיר של הקבוצה וסיפר על על החיבור המיוחד של השחקנים ועל השאיפות והאנרגיות שהם מביאים למגרש