חימום לקראת הפיינל פור, גלבוע הביסה את קוזוב 100:75

אמש ניצחה גלבוע גליל את קוזוב בתוצאה 100"75 ובכך אלופת הליגה הליגה הבלקנית בשנתיים האחרונות סיימה את את הליגה הסדירה של הבלקנית לכשהיא מוליכה אותה עם המאזן הכי טוב ובכך הבטיחה את מקומה בפיינלפור  שמיקמו עדיין לא נקבע.

המשחק עצמו שהפגיש את שתי קבוצות הקצה, גלבוע גליל עם המאזן הכי טוב  12 נצחונות ו 4 הפסדים ואילו וקוזוב במקום  ה – 9 האחרון עם המאזן השלילי הכי רע 11 הפסדים ו 5 נצחונות.
 
בויטון שלט במשחק
הדקות הראשונות של המשחק עוד היו צמודות בפתיחה אולם לאחר 5 דקות עם ריצה של  המארחים מהגלבוע  9-2   השתלטה גלבוע על המשחק?
רבע השני נפתח עם בליץ של 8 נקודות רצופות שהעלה את גלבוע גליל ליתרון של 16 נקודות ודקות אחר כך היתרון אף גדל ל 19 נקודות ול 21 נקודות
גלבוע שלטה  בצבע ללא עוררין
 
עד לסיום המשחק שלטו ללא עוררין הקבוצה הישראלית מה שאפשר למאמן דרוקר לשלב את שחקני הרוטציה ואת שחקניה הצעירים שוכמן ובר מאור  לאורך זמן רב.
שישה שחקנים מהגלבוע התכבדו וקלעו בספרות כפולות, ג'רלד רובינסון סיים עם 15 נקודות, ריק ג'קסון שחוזר לכושר משחק וטוני יאנגר המצוין ששומר על יציבות  כבר תקופה ארוכה קלעו 14 נקודות, שוכמן הצעיר קלע אמש 6 נקודות, מסר חמישה אסיסטים וקטף 6 ריבאונדים.
שוכמן שיחק 23 דקות וניפק 6 נקודות, 5 אסיסטים ו 6 אסיסטים
קלעו לגלבוע: רובינסון 15 נק', ג'קסון ויאנגר 14 נק' כל כ"א, דשן סימס 13 נק', סטו דאגלס ובוינטון 10 נק' כ"א, קזרנובסקי 8 נק', שימחון 7 נק, שוכמן 6 נק ובר מאור 3 נק.