אמש הפסידה קבוצת הפועל גלבוע גליל ליריבתה הנצחית בליגה הבלקנית לבסקי סופיה שמשמשת כסגניתה בשנתיים האחרונות וכאמור אמש הפסידה לה גלבוע בתוצאה  100:95 לאחר הארכה.
ושוב  לא היו הפתעות, שוב המפגש הניב עוד משחק מותח ודרמטי, בהתאם להיסטורית המפגשים  ביניהם בליגה בבלקנית כאשר כמה סמלי,  שבאליפות הראשונה של הבלקנית זכתה גלבוע  גליל באולם הבית בגן נר ואת האליפות השנייה השיגה גלבוע במבצרה של לבסקי סופיה בבולגרית ואתמול ידה של הסגנית המארחת היתה על העליונה.

לשתי הקבוצות הפייבוריטיות יש סיכוי טוב מאוד להגיע לגמר בפעם השלישית שלהן.

לאחר הפסד גלבוע ללבסקי ממוקמת הקבוצה מישראל במקום הרביעי הזמני עם משחק חסר, עם שבעה ניצחונות וחמישה הפסדים.
טוני יאנגר מנסה לעצור שחקן לבסקי סופיה
ביום רביעי הבא תפגוש גלבוע גליל בקבוצה הרומנית מ.ס.מ קריובה. הממוקמת כיום במקום השלישי.

טרם המשחק הוקירה קבוצת לבסקי סופיה את  מנכ"ל גלבוע גליל עמית גל לרגל יום הולדתו.
ערב משוגע לקני בויטון שקלע 25 נק' ומסר 4  אסיסיטים
מהלך המשחק:
ברבע הראשון שתי הקבוצות שיחקו משחק התקפי טוב ופחות הגנתי וקלעו סלעים קלים, 24:23 לגלבוע ברבע הראשון כאשר ברבע השני הקבצות החלו לעשות הגנה אבל עם ריצה של 9-0 לגלבוע גליל הסתיימה המחצית ביתרון של 6 נק' לגלבוע.
הקפטן שמחון, סימס ובויטון עם שגריר ישראל בבולגריה
ברבע השליש עלתה יתרון האורחים מהגלבוע כבר  ל 10  נק' ,אבל הבולגרים הצליחו לאט לאט לקזז את היתרון וסל חריסטו זרייב העלה את הבולגרים ליתרון 2 נקודות.
ברבע הרביעי היתרון שוב החליף צד כאשר שתי דקות לסיום גלבוע גליל עלתה ליתרון של 4 נק' אבל שוב הסקורר הבולגרי זרייב  ידע להתעלות בקלאצ' ולקלוע 6 נק', שניות לסיום לאחר שלבסקי עלתה ליתרון שתי נקודות לאחר קליעת עונשין אחת הצליח ג'ראלד רובינסון להשוות את התוצאה ולשלוח את שתי הקבוצות להארכה.
בהארכה  קני בויטון המשיך לקלוע לקבוע שיא אישי בבלקנית עם 25 נק' ושלשה של הרכז העלתה את גלבוע ליתרון זמני של נקודה, ואז נכנסו לפעולה הקלעים הבולטים של לבסקי צ'אלמרס שהגיב מייד בשלשה ואחריו זרייב  שהוסיף 6 נקודות בדרך לנצחון של הבולגרים

קלעו לגלבוע:בויטון 25 נק', ג'קסון 17 נק', רובינסון 15 נק, יאנגר וסימס 13 נק כ"א, טישמן 6 נק' , שמחון 4 נק וקזרנובסקי 2 נק'
קלעים בולטים בלבסקי סופיה: זרייב 23 נק',צ'אלמרס 19 נק'ג'ונס 18 נק', ורבנוב 14 נק', וילקינסון 10 נק'
עוגת יום הולדת וזיקוק למנכ"ל גלבוע גליל עמית גל   מהקבוצה המארחת