הפועל גלבוע/גליל יצאה למשחק חוץ קשה נגד הפועל חולון באולמה עדיין בסגל חסר, כאשר הזר החדש שמחליף את הריסון אילז'ייה ג'ונסון טבל את טבילת האש במשחק ראשון בליגת העל. נתון מעודד במשחק, גלבוע שלטה ללא עוררין בריבאונד עם 47 כדורים חוזרים מהסל בשני צידי הפרקט לעומת39 של חולון.
פתיחת המשחק לוותה בהתלהבות אדומה, בסיום הרבע רק 2 נק' יתרון לחולון. ברבע השני גלבוע לא נכנסה למשחק, הקפטן שוכמן נקלע לבעיית עברות לאחר שריקה לשלישית באמצע הרבע השני. גם ברבע השני גלבוע עדיין לא עמדה בקצב השלשות של חולון והחטאות ליי-אפ רבות,החולונים ברחו עד ליתרון של 20 נק'.
עם פתיחת הרבע הרביעי זו כבר היתה אופרה אחרת, גלבוע חזרה לעצמה עם הגנה קשוחה על כל המגרש, ומלחמה על כל כדור והבחורים של בית הלחמי הצליחו לצמצם את הבור הגדול עד להפרש של 5 נק'. למרות הריצה העיקשת של החקלאים בדקות האחרונות של המשחק, הצליחה חולון לשמור את היתרון ואף להגדילו ל- 7 נק'. כאמור 88:81 לשחקנים של דן שמיר.


הקפטן שוכמן מנסה להפתיע את שלומי הרוש ולחטוף כדור

קלעו לגלבוע גליל:טיילור סטון 20 נק' ו- 11 ריב',לידיי 18 נק", ג'ונסון 14 נק",קרפלס 10נק' , שוכמן ובראון 5 נק', אלטיט נק', וייז 3 נק', סקוורר 2 נק'