עזוב את גלבוע, הם לא שווים את זה!

זה המשפט שאמרה לי מורה לספורט מהבית ספר שלי, ועוד שלושה מורים לספורט תמכו בה כשעברתי לידם בחדר מורים. "בוא לירושלים, יש שם קבוצה טובה, מה אתה צריך את החבורת ילדים הזאת?" היא המשיכה, ואני התחלתי לחייך בלב. כן, זאת לא פעם ראשונה, לא שניה ולא עשירית שאני שומע את המשפט הזה.
"רחל, את כנראה לא מבינה מה אני עושה שם" אמרתי למורה לספורט
"אני באמת לא מבינה איך אתה נהנה מהקבוצה פח הזאת"
"כנראה שגם אף פעם לא תביני" 
כי כמו שאומר השיר "וכולם שוב אומרים, אנחנו סתם טיפשים, אבל הם לא יודעים, מה שקורה בפנים, כשאת פה לצדי". הם לא יודעים מה זה כשחקן בא אליך אחרי הפסד עם דמעות בעיניים ואומר שהוא מצטער. הרי בהפועל ירושלים הוא פשוט ירד לספסל בלי להתייחס אליך אפילו.
הם לא יודעים מה זה כשחקן עולה ליציע לתת לך חיבוק ולהגיד לך תודה אחרי ניצחון. (אתם צריכים לעשות את זה יותר J), הרי בירושלים הוא ימחא קצת כפיים וירד לחגוג עם החברים לקבוצה בחדר ההלבשה.
 הם לא יודעים מה זה לראות שילדים בגיל שלי עולים לשחק, נותנים את כולם ומצליחים להוביל את הקבוצה, הרי בירושלים הם יושבים על הספסל אפילו בגיל 22. הם לא יודעים מה זה לאהוד את המועדון הכי מיוחד בארץ.
והנה אפילו הניצחון החליט לבקר, בדמות דריסה של בני הרצליה החוץ, כששוכמן עושה את המוות ליובל נעימי, במה שמסתבר עצה לקואצ' שהציע יהל פלג (הבן של...), אלכס יאנג החליט להפציץ 24 נקודות, והקהל... עליו כבר אין מה להגיד, שוב הוא נוסע כל כך רחוק בשביל לעודד, שוב הוא עושה רעש במשך 40 דקות, ושוב הוא הוכיח שהוא בין הקהלים הטובים בליגה.
ועכשיו מתכוננים לאשדוד, משחק מאוד מאוד קשה וחשוב, באים כדי לנצח!
 
אז יאללה גלבוע, עם לב ונשמה, אותך אני אוהב, מכל הלב!