ירושלים חנכה לא מכבר אולם חדש ומאמן חדש  אבל חלקם של השחקנים נשארו לממש את נוסחת  ההמשכיות במטרה לממש סוף סוף העונה הישגים משמעותיים ולהתחרות באחות הגדולה מתל אביב.

מאזנה עד כה:
זכיה בגביע ווינר באולם החדש  הארנה כולל ניצחון בגמר על מכבי ת"א.
3  ניצחונות בליגה הכוללים הנחלת תבוסה למכבי חיפה ולנהריה וניצחון דחוק על הפועל ירושלים, כשאת רשימת הקלעים מוביל הגארד ברייסי רייט (28, 1.91) עם 17 נק ' למשחק  ו 4.3 ריב'.
איש הריב' של ירושלים הוא טוני גפני עם 5.3 ריב'
בזירה האירופית ירושלים עד כה ללא הצלחה, הדחה ממוקדמות היורוליג בשלב חצי הגמר אחרי נצחון על נימברוק הצ'כית והפסד לקאזאן החזקה  שגם עלתה.
את מאמנה של ירושלים גלבוע מכירה מקרוב לאחר  שקיבל קרדיט לראשונה כמאמן ראשי על הקווים בליגה הראשונה בגלבוע עפולה לאחר מספר עונות כמאן נבחרת ביה"ס בליך בר"ג כעוזר מאמן  ומאמן ראשי בליגה הלאומית, עוד ברזומה שלו אימון נבחרות הנוער והקדטים של ישראל, זכייה בגביע המדינה עם הפועל חולון, עונות מוצלחות בברק נתניה ובחיפה.

סגל הקבוצה:
אל הישראלים בקבוצה שלהם זו העונה השנייה: יותם הלפרין, ליאור אליהו, גרין הבלתי נגמר , אדם אריאל שגדל במועדון ותום מעיין הצטרפו בר טימור שחזר מגרמניה והשתקם מפציעה, דניאל גור אריה ואיתמר מור.
אל הזרים  ברייסי רייט, דרווין קיצ'ין הצטרפו דונטה סמית שהגיע כנדוניא ממכבי חיפה עם מאמנו  פרנקו, וג'וזף ג'ונס הזכור לנו לטובה בעיקר בשליטה בצבע מהעונה 2011/12 בה שיחק בגלבוע.
אליהם הצטרף עוד שחקן גלבוע שלעבר טוני גפני  (אומנם תקופה קצרה בעונת האליפות  שנחתך מהסגל לאחר שנפצע במשחק נגד ירושלים)
מה אומרים המומחים(פרשנים): פיינליסטית לגמר הפלייאוף,  ימים יגידו  כי אין נביא בעירו