איזו מכבי תל אביב מגיעה מחר לגן נר

מחר מכבי תל אביב שעברה חריש רציני בסגל  בעל כורחה  לאחר הזכייה המשולשת בעונה שעברה עם דויד בלאט,  מגיעה לגן נר עם סימן שאלה גדול שמרחף מעל,  עם זיווג מאמנים לשם שמיים גודס את גרשון, קפטן פניני שהעביר את השרביט לאוחיון לאחר פציעה שגמרה לו  את העונה, רנדל שלא ייכלל בסגל בעקבות פציעה קלה הגד מלגה בשבוע שעבר ביורוליג, עם סגל של שבעה שחקנים זרים  מארה"ב, יוון  אוסטרליה /סרביה  שלושה מתאזרחים וארבעה  ישראלים (למעשה 3 כפי שציינו פניני פצוע).
בליגת ווינר סל פתחו הצהובים עונה מהגרועות  בהיסטוריה של מכבי ת"א, עם ארבע ניצחונות ושתי תבוסות מהדהדות ליריבות מרות  הפועל ירושלים ודרבי לפועל תל אביב.
גם ביורוליג לא הלך לה חלק, 3 ניצחונות  ו 2 הפסדים רצופים, למרות זאת מכבי ממוקמת במקום השני בבית.
ג'רמי פארגו חוזר לגלבוע במדים צהובים
הסגל של מכבי תל אביב:
אל הישראלים הנצחיים של מכבי ת"א  פניני( 6 שנים) ואוחיון(4 שנים), לנדסברג (3 שנים) והצעירים  הסנטר בן אלטיט ( 2שנים) והגארד אור לאומי לא הצטרף השנה  אף ישראלי לסגל כמו שאנו רגילים לראות בקבוצות ישראליות רבות, בגזרת הזרים אל  דווין סמית'  הוותיק עם וותק של  4שנים  כמוהו גם הסנטר האימתני סחורצאניטיס שחגג הקיץ את אליפות אירופה עמו יווני טוב באוכל רב  והסנטר השני שמתמחה בעיקר בחסימות והאלי הופ, כגיבוי צלע רוטציה משלים לסופו הובא מאריץ הוותיק עד שהיווני ישיל ממשקלו ויחזור לכושר משחק..
העונה חזר לרכז במכבי לצידו של אוחיון ג'רמי פארגו שהתחיל את הקריירה בארץ בגלבוע גליל והתגלגל בליגה בין היתר אל הליגה הכי טובה בעולם הנ.ב.א., מכבי ת"א תל אביב והגיע נחת השנה לבסוף ממוסקבה הקפואה שוב היישר לשמש התל אביבית, בינתיים פארגו לא בשיאו, רכז נוסף שהובא לתל אביב מסיינה האיטלקית ונמצא בשלבי הסתגלות הוא מרקיז היינס, אליהם צורף הסמול פורוורד לינהארט מוונציה שכמעט ולא זוכה לדקות משחק.
את הסגל חותמים הפאואר פורוורדים ג'ייק כהן המתאזרח שחוזר מהשאלה מראשל"צ ובריאן רנדל המוכר לאוהדים בעמק היטב משנותיו היפות בגלבוע גליל הכוללות פלייאוף ותואר האליפות.
יש המפנטזים במכבי לעונה חלומית של הטריו פארגו, מקל ורנדל כפי שהיה בגלבוע גליל.
שתי הקבוצות כבר נפגשו העונה בגביע ווינר
מה אומרים המספרים:
עד כה  נערכו  77 משחקים  בין הקבוצות עם מאזן חד משמעי לצהובים 11 ניצחונות על הצהובים לעומת 66 הפסדים בסה"כ (בכל הגלגולים של גלבוע גליל).
פרט מעניין, עד כה גלבוע גליל לדורותיה וגלגוליה היא הקבוצה היחידה שהצליחה פעמיים ליטול  את כתר האליפות מראשה מכבי תל אביב.
ופרט מעניין נוסף , רוב כוכביה של תל אביב התמחו ורכשו ניסיון  בגלבוע גליל(גליל עליון) יוגב  אוחיון, עומרי כספי, דורון שפר ואיתי שגב.

 
כובי העתיד, שני החברים שגב ואלטיט ששיחקו יחדיו בנוער יפגשו משני צידי המתרס
ראש בראש העונה
מכבי תל אביב קלעה בממוצע למשחק עד כה 76.3 נק לעומת 75.5 של גלבוע גליל למשחק.
בריבאונדים באופן מפתיע ואולי לא כל כך, גלבוע גליל קטפה יותר ריבאונדים מתל אביב
גלבוע גליל ממוקמת שנייה ברששימת מספר הריבאונדים עד כה למשחק עם 42.3 ( שנייה ברשימה לאחר הפועל ירושלים) לעומת37.7 של ת"א ריב' למשחק.
חטיפות: גם ת"א וגם גלבוע לא מרבים לחטוף, גלבוע עם 7.2 ת"א 8 חטיפות  למשחק , שתי הקבוצות  מדשדשות  בתחתית רשימת החטיפות של הקבוצות עד כה העונה.
שוויון בחסימות, כן שיוון, 4. חסימות למשחק של שתי הקבוצות.
אגב את טבלת המטביעים מוביל רנדל התל אביבי שלא ישחק מחר.
אז מה צפוי לנו מחר, ואיזה מכבי תל אביב נראה, מכבי תל אביב  למרות שהיא אינה במטבה תנסה להדביק עוד ניצחון בכל מחיר,  גלבוע גליל למרות הסגל החסר(דיאלייגרו) ופציעות קלות והנחיתו האיכותית על הנייר  תנסה לשחק על הכבוד ואולי לנסות במשחק הנחוש  שמאפיין אותה במשחקים האחרונים ועם ריכוז גדול יותר וקבלת החלטת נכונה יותר גם לנסות להפתיע.