פתיחת המשחק בהרצליה זימנה מפגש מעניין עם קבוצה אחת שפתחה טוב את העונה אבל חוותה נפילה בדרך היא גלבוע גליל וקבוצה מאומנת בידי ותיק המאמנים בליגה מולין קצורין היא בני הרצליה שעשתה דרך הפוכה מגלבוע גליל,  פתחה רע את העונה בהפסדים והתחילה ולנצח ובשבוע שעבר אף באופן מרשים את הפועל תל אביב.
פרט מעניין נוסף הדמיון בין הקבוצות הם הצעירים בלייזר, זליקוביץ זלמנסון  בכחול הרצליה ובאדום גלבוע מנקו , שגב, טישמן, שוכמן, וברנדוויין.
שוכמן הצעיר עצר את נעימי על 5 נק'
נגלבוע הופיע למשחק בסגל חסר  לאחר פציעתו של המתאזרח שגמר את העונה דיאלגרו, וקינדל דאייקס שלא  שותף במשחק.
המשחק יצא לדרך כשבחמישייה הראשונה פותח העונה לראשנה חואקין שוכמן , שמדקות הפתיחה מציק לנעימי ומשתק אותו (קולע במשחק רק 5 נק'), גלבוע בריצה של 4:2 אבל עד  לסיום הרבע המשחק צמוד למדי ומסתיים בתוצאה 22:22
 
 
עם פתיחת הרבע השני הרצליה פותחת טוב אבל גלבוע במשחק, איש השעה הוא הרכז עודד ברנדוויין שמגיב בשלשה לאחר ריצה של הרצליה ומשווה ל – 28:28 דקות לאחר מכן מוסר אסיסט נהדר ליאנג שקולע 2 נק' וגם סוחט עברה, הרצליה מנסה להגיב אבל חטיפה ויציאה מהירה להתקפה של גלבוע אותה מסיים איתי שגב עם 2 נק'.
הרצליה מקבלת מתנה מהשופטים לאחר שריקה טכנית למאמן גלבוע ברק פלג שמחא על השיפוט נגש צ'יזם. נעימי מנצל וקולע ,אבל גלבוע מתאוששת ויאנג לוהט עם שלשה ועוד הטבעה שנוספו ל16 הנק' שקלע עד כה, צ'יזם צולף שלשה וגלבוע כבר מובילה 43:36 אבל חטיפה של נעמי מהרצליה בהגנה  ויציאה מהירה להתקפה עם  אסיסט  של זליקוביץ ל קיל וויבר שמצמצם  ל 43:38 מאמן גלבוע פלג מזעיק  פסק זמן לייצב את השורות.
דקה לסיום חטיפת כדור של האדומים, ריצה של מנקו שמאבד את הכדור שמסתיים בסל ומעניק עוד 2 נק למאזן של הרצליה, שניה אחר כך מתקן מנקו  בדאנק.
מחצית 46:40 לגלבוע  גליל
עם פתיחת הרבע השלישי פלג ממשיך לתת קרדיט לשוכמן הצעיר שממשיך לעשות חיים קשים לנעימי ולסלבי שנשארים עם סקור נמוך.
 
 
ריצה מטורפת של הקבוצה מהגלבוע 15:4 עם 5 שלשות רצופות של יאנג, צ'יזם וילסון וברנדוויין והניקוד על הלוח כבר  61:45 לגלבוע, אלכס יאנג והגבוה מהגלבוע צ'יזם כבר עם 14 נק', קצורין מזעיק פסק זמן, והרצליה מתחילה לחזור למשחק, ומגיבה עם ריצה משלה ומצמקת  ל 66:56 בלייזר מאפס את היד,
פלג מזעיק שוב את האיש שלו למשימות מיוחדות במשחק, שוכמן נכנס , הרצליה מצליחה להשוות
 ל -  71:71, אבל דקה לסיום הרבע השלישי שוכמן קולע עלהבאזר שלשה, הרצליה לא מצליחה לייצר סל, בסיום הרבע השלישי 74:71 לגלבוע גליל.
ברבע הרביעי גלבוע גליל מייצרת סלים בשיניים, ציזם משתלט על הצבע וגלבוע שוב פותחת  פער , קצורין מזעיק פסק זמן לפני שבורח לו המשחק, אבל גלבוע משכילה לשמור על היתרון, בסיום 89:77 לגלבוע גליל ושחקני הקבוצה והמאמן ממהרים שמחים ליציע להתחבק עם האוהדים.

לגלבוע/גליל: יאנג 24, צ'יזם 18 (11 ריב'), ברנדווין 17 (6 אס'), וילסון 14 (9 ריב'), טישמן 6, שגב 4, שוכמן 4, מנקו 2.
 להרצליה: וויבר 21 (7 ריב', 6 אס'), בלייזר 17 (9 ריב'), זלמנסון 12, סלבי 11, זליקוביץ' 8, נעימי 5, רול 3.