אחרי הפסד וניצחון בבית על הפועל אלת יצאה גלבוע גליל למשחק חוץ חשוב בנהריה  לקראת הפועל ירושלים במטרה להמשיך את המשחק  המשובח אותו הציגו בגן נר.

מאמן גלבוע ברק פלג:"ידענו שזה יהיה קשה אפילו יותר מאילת ולבוא מנצחון כשאנחנו קבוצה בהתהוות שלומדים את עצמנו על הדרך ונהריה קבוצה קשוחה שנלחמת על חייה, וכך היה כמו שציפינו , בשבילי לבוא לנהריה זה עם אמוציות מקום ששיחקתי 6 שנים, ותמיד לנצח אפילו בשתיים הפרש אתה יוצא מבסוט כמו שאם הייתי מפסיד בשתיים הייתי בועט פה בהכל."
 בפתיחת המשחק גליל עוד הובילה 4:2 אבל אז נהריה פתחה בטרוף עם ריצה של 8:0 בראשותו של ג'ון וילמסון ושולמן כאשר אחרי 5 דקות מפתיחת המשחק לוח התוצאות כבר הראה 12:4 לנהריה, גלבוע הצליחה לצמק את הפער עם פעולות מצוינות של וילסון ודייאקס שלא נתנו לנהריה לברוח, שלשה של שולמן קבעה 10:15 אבל אז הגיע עודד ברנדוויין והכניס אנרגיות טובות. סיום הרבע 17:19 לנהריה.
מנקו עם עוד משחק טוב
ברבע השני נמשכה המגמה החיובית של גלבוע עם היכולת הטובה של ברנדוויין שמעלה לראשונה את האורחים מהגלבוע ליתרון 26:27 , 4 דקות לרבע הזה מנקו עם שלשה גדולה מגדיל את הפער ל 5 נק' , גלבוע סוגרת את הצבע במהלך הרבע ורק וויליאמסון הנהרייתי  שמר את קבוצתו בתמונת המשחק, תוצאת מחצית .40:36 לגלבוע

עם פתיחת המחצית מנקו המשיך לקלוע והוסיף עוד 5 נק' משלו שקבעו 47:40 לצוות ברק פלג שנטל לידיו את השליטה במשחק, מבונגה וליונס סחפו על הכתפיים את נהריה וקרבו אותה עד למרחק 3 נקודות 51:48 5 דקות לסיום הרבע, המשחק המשיך להיות צמוד כאשר בסיום הרבע השלישי נהריה חזרה להוביל בנקודה והגביר את המתח שעלה מרגע לרגע באולם 59:58 לנהריה בסיום הרבע השלישי.
 
ברנדוויין הוסיף אנרגיות וסדר למשחק
 
הדרמה באולם עין שרה גברה מרגע לרגע והמשחק המשיך להיות מאד צמוד ואף קבוצה לא הצליחה לייצר ריצת בריחה והיתרון הקטן של גלבוע גליל התחלף עם שלשה גדולה 75-77 לגלבוע. הקפטן טישמן  ביום לא טוב שלו החטיא ו-12 שניות לסיום ליונס קלע פעמיים מהקו כדי לקבוע שיוויון ומאמן גלבוע ברק פלג מזעיק פסק זמן לתרגיל. נהריה חזרה לא מפוקסת ושלחה את אלכס יאנג לקו, שקלע פעמיים, קבע 77-79 וראה את מבונגה נכשל בנסיון השלשה שלו בצד השני. נהריה עם הפסד שלישי העונה, גלבוע/גליל עם ניצחון שני ברציפות  עם הפנים לירושלים בשבוע הבא.

 
צהלות הספסל של גלבוע גליל בתום המותחן


קלעו  לגלבוע/גליל: מנקו 12, דייקס 12, ברנדווין 12, צ'יזם 10, וילסון 10 (13 ריב'), (13 ריב'), טישמן 8 (5 אס'), יאנג 7, דילייגרו 6, שגב 2.
קלעו לנהריהה: ליונס 18, וויליאמסון 16, מילר 11 (10 ריב'), מבונגה 11, שולמן 10 (6 אס'), אסנטי 9, איידן 2.
.