אחרי שני נצחנות הגיע גלבוע גליל לבית מכבי לעיר היין במגמה להמשיך את המומנטום ופתחה את המשחק עם אנרגיות טובות, לאחר פתיחה שקולה בתוצאה 8:8 יאנג היה בזון , וילסון קלע שלשה ונקודות של גודס נהעונשין קבעו 15-21 לאדומים ובדקות האלו  גלבוע שלטה במשחק, קרמייקל מראשון השאיר אותה במשחק עם 10 נק' ושלשלה גדולה של ג'רי סמית על הבאזר הורידה את הקבוצות בשיוויון 23:23.

גם ברבע השני נמשך הצמוד המשיך, רפי  מנקו העלה את גלבוע ליתרון  אבל ג'רי סמית החזיר שלשה לא נתן לצוות ברק  לברוח. יאנגר האיש של דרוקר עשתה מהפך וראשון עלתהראשון  ליתרון 31-32  קרמייקל שהיה המצטיין של המשחק הוריד את הכתומים  ליתרון 3 נק 37:34.

ברבע השלישי גלבוע חזרה מבולבלת ולא מדויקת, הכתומים השתלטו על המשחק, אייזאה סוואן איפס את היד וצלף מכל טווח כדי להריץ את ראשל"צ ליתרון 42-50 אחרי 3 דקות. ג'רמיס סמית' וסוואן המשיכו בריצה ויחד עם ניצן חנוכי הותיק ושלטו במשחק ולשחקניו של ברק פלג לא היתה תשובה יעילה . סוואן  קבר שלשה נוספת והעלה את ראשון ליתרון שיא 47-61
אבל איתי שגב שסיים את הרבע טוב וצימק ל-55-63 בסיום הרבע
פלג VS דרוקר האחרון יצא עם היד על העליונה

הרבע האחרון נפתח בריצה מדהימה עם 9:0 של גלבוע ברדנווין וצ'יזם  לקחו אחריות והוריד את ההפרש רק ל 2 נק' -  61-63, אבל ראשל"צ  מתעשתת ומגיבה בשלשה של יאנגר ועוד מהלך של שון דאוסן מעלים את ראשל"צ ל-65-73- 3 דקות לסיום וסגרו עניין. ג'רי סמית' עוד הספיק לקלוע  שלשה שגמרה את המשחק סופית ובסיום 72-80 לראשל"צ שחוזרת לנצח אחרי שני הפסדים ברציפו וגלבוע להפסיד לאחר שני ניצחנות.
ברנדוויין היה בין האחראים עלל הקאמבאק ברבע הרביעי שלא הספיק בסיום
 
מאמן גלבוע גליל ברק פלג: "ראשון לציון קבוצה טובה,מנוסה, עם הרבה שחקנים מנוסים שמכירים את כל הטריקים וכבר עמדו בסיטואציות כאלה, לא הצלחתי למצוא את הקצב של  של השחקנים, של החמישיות. שירצו ויעשות השינוי,  פתחנו טוב אבל נרדמנו , במשחק כזה חייבים להיות  היינו אינטנסיביים, כל הזמן, הורדנו את הרגל מהגז ושחקנים  מנוסים כמו טוני יאנגר, סוואן חנוכי שעושים את את הדברים הקטנים שמשנים משחק, אלו חלק המחירים שאנחנו משלמים ואני מקווה שזה חלק מתהליך ההתבגרות שלנו.


 גלבוע גליל: יאנג 17, צ'יזם 15 (7 ריב'), וילסון 14 (10 ריב'), ברנדווין 7, גודס 7, מנקו 6, שגב 6 (7 ריב(
לראשל"צ: קרמייקל 17 (7 ריב'), סוואן 16, יאנגר 16, ג'רי סמית' 10, ג'רמיס סמית' 10, דאוסן 7, חנוכי 4 (8 אס'(