ששו ושמחו בגן נר
אל המשחק היום(ה' 16/10) הגיע גלבוע גליל עם כשהתבוסה לחולון באולם הפחים נושפת בעורפה, אילת עלתה צפונה לגלבוע  לאחר נצחון משכנע השבוע על הפועל ת"א.
הבליץ בפתיחת המשחק של שחקניו של ברק פלג אותתו שההלם בחולון נשכח והפנים קדימה עם ריצה של 21:8 של גלבוע בראשותו של ג'רמיה וילסון וקינדל דייקס והצעיר רפי מנקו, מאידך אילת עדיין תחת הרושם של הנצחון על גלבוע במשחקי ההכנה והנצחון הגדול על התל אביב השבוע גרם לה הגיע מעט זחוחה ושילמה על כך.
לאורך המשחק שלטו השחקנים של פלג, אילת ניסתה לצמצם את הפרש הנקודות ואף הצליחו להגגיע למרק נגיעה בנקודה 48:49 אבל שוב שחקניה של מגלבוע התעשתו ובזכות משחק הקרב, לחימה בלתי מתפשרת בהגנה  והתקפה מושכלת הפתיעו את אילת בסיום התוצאה 76:70
 
הקמע החדש לראשונה על הפרקט
רבע ראשון
פתיחה מצוינת של גלבוע גליל, הגארד התוסס קינדל דייאקס לוהט וקולע מחצי מרחק, רפי מנקו עם יד מפוקסת והגבוע של גלבוע גליל  צ'יזם מצליח לתת פייאט לגבוהים של אילת אבל האיש של הרבע הוא ג'רמיה וילסון שקולע שלשה, לוקח ריבאונדים בהגנה ובהתקפה, מחטיא אבל מכפר אם בנקודות בחדירות נאות דרך האמצע ובריבאנדים חשובים.
בסיום רבע ראשון התוצאה  21:12 לגלבוע גליל, עם 7 נקודות של דייקס ו - 6 נק של וילסון, וויין צ'יזם ורפי מנקו קטפו ביחד 5 ריבאונדים. 
 
רפי מנקו במשחק הגנה ניטרל את אלישי כדיר

רבע שני:
גם ברבע הזה המשיכו שחקניו של גלבוע גליל לשלוט, אילת נכנסה למשחק למשחק,  אלישי כדיר בדקות נהדרות כשהוא נעזר בשלשה של קווין פאלמר בדרך למזעור הפיגור 18-22 בלבד אבל גלבוע לא ויתרה על היתרון כל כך מהר וג'רמיה וילסון בדקות מצוינות עם עזרה של נמרוד טישמן קבע 30-38 בהפסקה.
טישמן מתעופף בהגנה

רבע שלישי:
אל הרבע הופיעו הפעם שחקני אילת שפתחו מצויין וכרסמו ביתרון של הגלבוע,ניסים ומקגוויר (ההבטחה מאילת עם הניסיון מה נ.ב.א. , סל שדה ראשון אחרי 7 החטאות) צימקו עד 36-40 בתוך 2 דקות. המגמה נמשכה, ניב ברקוביץ' הכניס הרבה אנרגיה באילת והפער צומק עד 48-49 בלבד, אחרי נקודות של אפיק ניסים
אבל לאחר המשחק המהוסס בפתיחת הרבע חזרו לעצמם וילסון דייאקס טישמן ורפי מנקו שהיה האיש של הגלבוע ברבע ויחד עם נקודה של איתי שגב מהקו הורידו את האדומים ביתרון זעום  56-58.
 
צ'יזם חסם, וגם קלע

רבע רביעי:
אם בתום הרבע השלישי שהיה אילתי חשבו הדרומיים שהנה המהפך מגיע, הם ראו את הקבוצה של ברק פלג עולה בטירוף לרבע האחרון וסוגרת עניין תוך 4 דקות עם ריצת 3-15 מדהימה. כוכב הרבע היה אלכס יאנג שקלע מכל טווח ויחד עם וילסון ומנקו העניקו ניצחון ראשון לגלבוע/גליל והפסד ראשון לאילת העונה, 70-76.

קלעו גלבוע גליל: מנקו 16 (7 ריב'), וילסון 16 (9 ריב'), דייקס 13, צ'יזם 12 (11 ריב'), יאנג 10, טישמן 6 (5 אס'), שגב 2, ברנדווין 1.  
 
קלעו לאילת: כדיר 18 (9 ריב'), ניסים 14, אוונס 12 (12 ריב'), פאלמר 10, מקגוויר 10 (7 ריב'), וואיט 4 (7 אס'), ברקוביץ' 2.