לא חסין  בפני צוות ברק
למשחק נגד חולון התייצבה גלבוע גליל עם גיבנת של שבעה הפסדים וחשבון לא סגור עם החולונים לאחר תבוסה באולם הפחים בסיבוב הראש.
בהכנות למשחק, בכל אימון כך סיפר איתי שגב, דיברו מאמני הקבוצה על כך שעליהם להיות אגרסיביים במשחק וכך גם היה, לעומת גלבוע , חולון הגיע מעט זחוחה לאחר הניצחון על הפועל תל אביב.
הפעם הוראותיו של פלג הופנמו, וילסון וצ'יזם לקחו יותר ריבאונדים מחולון 41 ריב' לעומת 37 של הסגולים ובעיקר עשו חיים קשים לאקס פקטור של אלעד חסין  אייק רוזנפלט שקלט הפעם 6 ריב' לעומת ממוצא של 10 למשחק, גלבוע גם חסמו יותר 5 חס' לעומת 2 חס' של חולון ובעיקר דייקו יותר בעונשין, מתוך 22 זריקות דייקו בשישים ושמונה  אחוזי הצלחה,  לעומתם חולון זרקו מהקו 19 פעמים  עם 49 אחוזי הצלחה בקליעות.
איתי שגב גודס צוהלים משמחה
הקהל של הגלבוע יכול להיות מרוצה, גם מהדרמה שהתפתחה, רוח הלחמה, ובעיקר לאחר מחיקת יתרון שיא של 14 נק' לשל הגלבוע ומהפך של חולון, צוות ברק לא נכנס להיסטריה ובשיניים ולחימה בלתי מתפשרת בהגנה ניצח  את המשחק והוציא  אנחת רווחה מפי רבים מגלבוע גליל,  העידה על כך השמחה הרבה שפרצה באולם בגן נר.
אבל אם נזנח לרגע את הסטטיסטיקה היבשה, חובה לציין את  שני האחראיים העיקריים על הניצחון, עודד ברנדוויין שאומנם לא מסר אסיסטים שתורמו לסל אבל סגר את הערב עם 19 נק' עם שלשות ברגעי הקלאצ', ורפי מנקו  שחטף את הכדור ברגע קריטי ומסר  לאלכס יאנג שלא התבלבל מהשניות שרצו לבטח בראשו במהירות  שיא ודהר אל הקרש הסגול וקבר את שתי הנקודות המיוחלות שניצחו את המשחק.
עודדברנדוויין שתופס לאט לאט מקום של קבע עם קליעות בקלאצ'  הפעם 19 נק'
מהלך המשחק:
 את הרבע הראשון פתחו שתי הקבוצות עם אנרגיות , התקפה מצד לצד עם קליעות שלא נכנסו בעיקר של שחקניו של פלג, אלכס יאנג פתח את המשחק בדאנק אדיר אבל מנגד חולון הוכיחה שהיא לא באה לנוח  ודומיניק מקגוויר שצלף 8 נקודות ליתרון 8-12 של חולון. האדומים התחילו לרוץ וברדנווין עם צמד שלשות על הבאזר וסל נהדר של מנקו ממתפרצת נתן את היתרון בסיום הרבע לגלבוע גליל, 18-21.
המשחק המשיך להיות מאד צמוד גם ברבע השני, גלבוע עדיין לא במשחק לגמרי וחולון מוחקת את היתרון  עם שלשה של קרוקר  וטילור שהתעוררו אבל שחקניו  של ברק פלג החזירו  לעצמם  את היתרון במהירות, ברנדווין  מגיב בשלשה, וילסון גם הוא עם שלשה ונקודות של טישמן סידרו יתרון 38-42 למארחים  בסיום המחצית הראשונה.
                         
 
הגבוהים של גלבוע צ'יזם ווילסון עשו חיים קשים לגבוהים של חולון בצבע

ברבע השלישי גלבוע גליל החלה לברוח, מנקו התחיל להתחמם, , ואז אנתוני גודס פתח מצערת  והפגיז עם  ועם 2 שלשות גדולות העלה שהעלו את  האדומים ליתרון 41-52, יתרון השיא במשחק. גם ברנדווין המשיך להיות מצוין מעבר לקשת, ובאותם רגעים גלבוע גליל הייתה בעלת הבית, טיילור שהחזיק את חולון במשחק יצא בגלל פציעה קלה למספר דקות שהספיקו כדי לברוח, אבל עם חזרתו של טיילור שהגיב מיד במהלך של 9 נקודות רצופות שלו כולל שלשת באזר שהורידה את חולון מהפיגור, רק  60-61  לגלבוע גליל בסיום הרבע השלישי.
 גם ברבע הרביעי המשחק המשיך להיות צמוד עד  השניות האחרונות, היתרון לכל קבוצה עבר מצד לצד  והמשחק היה נראה שהוא הולך בדרך להארכה. קרוקר קבע 70-72 לחולון אחרי שלשה אבל גודס השווה מיד מהקו. עירנות של חתול של מנקו וחטיפה ומסירה מהירה לאלכס יאנג מגלבוע גליל שיצא כמו מלוע של תותח למתפרצת אחרונה שקבר סל ו קבע 72-74, 5  שניות לסיום, חולון ניסתה עם שלשה נואשת של טיילור לחץ של שגב ווילסון שהלכה החוצה וגלבוע חגגה ניצחון גדול במותחן שהיה בגן נר בסיום 74:72 לגלבוע גליל.
 
לגלבועגליל: ברנדווין 19, יאנג 13, גודס 13, וילסון 10 (7 ריב'), צ'יזם 7 (7 ריב'), שגב 6, מנקו 4 (7 ריב'), טישמן 2.
 
לחולון: קרוקר 15, טיילור 13 (6 אס'), אוונס 11, רוזפלט 10, יזרעאלי 10, מקגוויר 9 (6 אס', 9 ריב'), הרוש 4.