למשחק בגן נר בבית  עלתה לפרקט  גלבוע גליל במטרה לנצח ולחזור אל דרך הניצחונות לאחר ההפסד בחוץ בראשון לציון.
כוונות לחוד ואנרגיות על המגרש לחוד, נס ציונה קלקלה לצוות ברק את התכניות,  נס ציונה ששהייתה תגלית העונה שעברה עושה זאת שוב עם טפירו הבלתי נגמר וטל דן שלפעמים לקח את נס ציונה על הכתפיים וקרייג סמית שקלע מכול מצב.
לעומתם שחקני גלבוע הרבו להחטיא אפילו ממצבים פשוטים בצבע, הגנה רכה וערב חלש לא מוסבר של הקלעים הבולטים מגלבוע גליל. 
המשחק יצא לדרך ורק לאחר כשתי דקות סל ראשון לנס ציונה,טל דן ומאיר טפירו פתחו טוב והובילו את נס ציונה ליתרון 8-12 כבר בפתיחה.
 גלבוע גליל עלתה בחמישיה עם ברנדווין ושגב שעשו עבודה טובה, לעומת זאת  אלכס יאנג, הקלעי המוביל של גלבוע  שכיכב במשחקים הואחרונים, לא היה במשחק (0 מ-3) ונס ציונה הצליחה לברוח עד 12-20 אחרי שלשה של לאמיין וילסון על הבאזר.
לא הצליחו להביא את האנרגיות למשחק

בסיום הרבע הראשון 16-22 לנס ציונה.  
אנתוני גודס שמר  את גלבוע גליל במשחק ואלכס יאנג נכנס סוף סוף למשחק עם 2 נק ראשונות במשחק והשווה  25-25  את התוצאה,  ארבע דקות בתוך הרבע השני.  טל דן הלוהט  יחד עם קרייג סמית' שהיו בלתי עצירים העלו את נס ציונה שוב פתחה פער גם בעזרת עברה טכנית של צ'יזם
 30-40, צ'יזם חוטף עברה טכנית בסוף המחצית הראשונה. טל דן עם 14 נק' עבור נס ציונה
קרייג סמית בלתי ניתן לעצירה עם 31 נק', טפירו ברנדוויין לא הצליח לעצור את טפירו

גם ברבע השלישי שחקניו של זילברשטיין  פתחו טוב יותר  את הרבע השלישי עם ריצת 4-11 ועלו  ליתרון 34-51 , ברק פלג מיהר להזעיק פסקי זמן שלא עזרו לשחקניו  ולא הצליחו לעצור את קרייג סמית' שקלע מכל מצב וסיים את הערב עם 31 נק' ואת טל דן עם 23 נק'.
זקן שחקני הליגה מאיר טפירו הוכיח שוב שלא נס לחו והוסיף עוד שתי נקודות ל -  15 נק' בשלב הזה 17 וקבע 42-59 לנס ציונה.
עד סוף הרבע גלבוע גליל הצליחה להתקרב עם התעוררות של אלכס יאנג. 55-66 לנס ציונה.  
את הרבע האחרון פתה גלבוע גליל עם מינוס 11 נקודות לנס ציונה,  יאנג מצמק עם שלשה   אבל נס ציונה לא מורידה את הרגל מהגז למרות התעוררות קלה של גלבוע נס ציונה שומרת על הפער וכל ניסיונותיו של פלד  מאמן גלבוע  לשנות הרכבים אבל ללא הצלחה, מזעיק שני פסקי זמן לסדר את השורות.
בסיום נס ציונה מנצחת בקלות את גלבוע גליל בתוצאה 83:67
 
שוכמן הצעיר סוגר את טפירו הותיק

גלבוע גליל: אלכס יאנג 16 נק', אנתוני גודס 12 נק', רפי מנקו 9 נק', וויין צ'יזם ועודד ברנדוויין 8 כ"א, וילסון 6 נק' ו – 10 ריב', שגב וטישמן 4 כ"א שותף ולא קלע חואקין שוכמן

נס ציונה: קרייג סמית 31 נק', טל דן 23 נק', טפירו  17 נק', סלומון 6 נק' וילסון 5 נק' איסלי 1 נק', שותפו ולא קלעו נואלס ואורי אטיאס, רובי בוסטיין וגיל אמיתי