חסין לברק
אמש הפסידה גלבוע גליל להפועל חולון בתוצאה 89:72, זה לא היה צפוי, לאחר הטקס המכובד שערכה הפועל יונט חולון לזכרו של אוהד ושחקן נוער לשעבר של קבוצתם, גל בסון שנפל  במבצע "צוק איתן" פתחה חולון את המשחק בסערה ועם עידוד גייסות האוהדים ביציעים ואילו שחקני גלבוע כאילו קפאו במקום , זריקות לא נכנסו וריבאונדים הגנה לא נקלטו בידי הגבוהים של גלבוע, ואת אשר קרה להתקפה משקפת הסטטיסטיקות של קינדל דאייקס עם 4 קליעות מתוך 12 לשתיים ואפס משלוש.
וזה מה  שהתחולל לפרקים , גלבוע מצמצמת ומתקרבת לחולון ואז מאבדת שוב את השליטה על המשחק וחולון ומגדילה את הפער.
כך עד לסיום המשחק באולם הפחים המיוזע.
ברנדוויין בדרך לסל(צילום עודד קרני)
מאמן גלבוע גליל ברק פלג:
"קודם כל אני מאוכזב  מהדרך, משחק ראשון לקבוצה כזו זה יכול היה  ללכת לשני הצדדים, מה שחששתי קרה, אין הרבה מה לעשות מזה חזרתנו מההלם בהתחלה, באיזה שהוא שלב איבדנו את הדרך ואת הערך וזה אני מאוד לא מרוצה בדרך שנראינו בשלבים מסוימים, אם אני מסתכל על הנקודה שאני יכול להיות מרוצה אז מהדרך שחזרנו למשחק, אבל זו הולכת להיות עונה מאוד  ארוכה, אני אמרתי את זה לפני כ שבעה  שבועות שזה לא הולך להיגמר בניצחון הראשון או בהפסד הראשון, למזלנו או למזלנו יש לנו משחק ביום חמישי, אז צריך להפיק לקחים, אני אמרתי עכשיו לשחקנים שאף אחד לא יאבד את הדרך ואת הערכים שאנחנו כל כך מדברים עליהם ובטח לא אחרי משחק אחד גם לא אחרי עשרה משחקים, יש לנו סבלנו ואנחנו נשלם מחירים, אני אחראי לגמרי למשחק כל עוד הם נותנים מאה אחוז מעצמם."
גלבוע הסתבכה בצבע(צילום עודד קרני)
רבע ראשון:
שלומי הרוש פתח את המשחק באטרף, קלע 7 נקודות והריץ את חולון ליתרון 1-9 אחרי 2 דקות. גלבוע/גליל נראתה מבולבלת, מנקו החטיא לא מעט אבל בסופו של דבר הזרים וילסון וצ'יזם החזירו את האדומים למשחק כשהאחרון קבע 14-16. חולון שוב פתחה מבערים, קולמן עם אלי אופ מדהים ושלשה גדולה של שון דניאל קבעו 19-25 בסיום הרבע הראשון.
 
הרבע השני
הפועל חולון שיחקה נהדר, הציגה לראווה את שני הזרים שלה, קרוקר וטיילור שריחפו ויחד עם רוזפלט ששלט אבסולוטית מתחת הסל והרוש כרגיל הביא את האנרגיות. ההגנה של חולון היתה מצוינת אבל גלבוע/גליל לא הסתדרה גם באפשרויות ובזריקות הטובות שהגיעה אליה. בסופה של הריצה אחרי שיתרון השיא עמד על 21, הקבוצות ירדו למחצית עם יתרון חולוני גדול מאד, 29-48.
 
 צ'יזם מוציא תסכול עם דאנק על הפרצוף שלקרו'קר

רבע השלישי
ברבע הזה  עלו השחקנים של ברק פלג חדים ואגרסיביים מאד. הרוש וקרוקר שמרו על הפער הגדול בפתיחת הרבע אבל אז נפצע ויל קולמן באופן רציני ממכה לא מכוונת של רפי מנקו וירד מהמגרש. הפציעה הזו עצרה את המומנטום של חולון והאדומים מהצפון השתלטו על המשחק. אלכס יאנג שהיה חלש במחצית הראשונה הגיע סוף סול משחק, שגב וטישמן עשו מספר פעולות יפות ויחד עם ג'רמיה וילסון וקינדל דייקס הורידו את היתרון בסיום הרבע ל-54-63 בלבד.

 
צ'יזם מוציא תסכול עם דאנק על הפרצוף של קרוקר(צילום עודד קרני)
 
ברבע ה אחרון
אייזיק רוזפלט תפס יום והיה אדיר מתחת הסל, במיוחד בנושא הריבאונד (סיים את המשחק עם 25 ריבאונדים וניפץ את שיא הריבאונדים למשחק אחד של סטנלי ברנדי מש-2001!), והתקווה של גלבוע גליל לקאמבק גדול נגמרה ברבע האחרון. שלומי הרוש המטיר שלשות, באוארס קלע סל בכורה וגם יזרעאלי שהיה בדקות טובות העלו שוב  את חולון שוב ליתרון גדול שהסתיים בניצחון 72-89.
קלעו לגלבוע גליל: וילסון 15, צ'יזם 15 (9 ריב'), ברנדווין 11, יאנג 10, דייקס 9 (7 ריב'), טישמן 6 (5 אס'), שגב 4, מנקו 2.
קלעו לחולון: טיילור 20 (6 אס'), הרוש 19, קרוקר 16 (8 ריב'), רוזפלט 13 (26 ריב'), באוארס 8, יזרעאלי 6, קולמן 4, דניאל 3.