מוכנים לליגה
כ- 24 שעות לפני תחילת הצום נפגשה הקבוצה מגן נר עם האקס המיתולוגי ליאור ליובין וחבורתו לעוד ניסוי כלים לפני שריקת הפתיחה של העונה החדשה.
הרבע הראשון נפתח בצורה מאוזנת ושווה בין שתי הקבוצות, מנקו באסיסט גדול מצא את צ'יזם שסיים מהלך בדאנק. גרמין הול הוותיק חפר מתחת לסל של הגלבוע והשיג 2 נקודות. האריס ויובילס תפרו שלשות, מנקו מיד הגיב בצד השני עם שלשה משלו וקבע יתרון גלבוע 14:15. אל מטווח השלשות הצטרף אסקה עם אחת נוספת. 
הרשימו במשחק ההכנה האחרון
הרבע הסתיים עם 2 נקודות של איתי שגב על הבאזר לאחר ריבאונד התקפה 24:26 לגלבוע.
הרבע השני נפתח עם 6 נקודות רצופות של אלכס יאנג, אבל האיש החם של הרבע הוא ללא ספק איתי שגב שעשה עבודה בהגנה ובהתקפה. גלבוע עלתה ליתרון דו ספרתי לאחר 5 דקות משחק 25:37. ברנדווין וצ'יזם דאגו לעוד רגע של שואו טיים עם אסיסט לדאנק מחצי מגרש. שחקניו של ליובין נראו אומללים ואילו 'צוות ברק' המשיך ללחוץ על הדוושה ולמחצית ירדו עם יתרון שיא מבטיח של 36:54.
בפתיחת הרבע השלישי ניסו שחקני אשדוד למזער נזקים ולחזור לתמונת המשחק 5 נקודות רצופות ועבירה טכנית נגד צ'יזם והפער ירד ל 45:57. אבל שלשה של טישמן ונקודות קלות של דייקס הוציאו את האוויר מהמפרשים של אשדוד. בסיום הרבע עוד סל על הבאזר הפעם של ברנדווין 58:77.
הרבע האחרון למעשה היה לפרוטוקול בלבד גלבוע המשיכה במשחק הקשוח בהגנה והזריזות המטורפת בהתקפה עם סלים קלים של ברנדווין ודאנקים מרשימים של צ'יזם. היחיד שתפקד באשדוד היה אסקה עם מהלכים אישיים. בסיום 87:97.
שי סיגלוביץ עוזר המאמן " ניסוי כלים אחרון לפני התחלת המשחקים הרשמיים, אפשר להיות מרוצים מהחלק ההתקפי הרבה פחות מהגנתי מתחילים להתכונן לקראת כפ"ס בגביע והתחלת הליגה".
קלעים:
גלבוע יאנג 20, ציזם 14, ברנדווין 12, ווילסון 11, שגב טישמן 10 כ"א, מנקו 8, דייליגרו דייקס 6 כ"א.
אשדוד האריס 21, אסקה 18, רוזן 10, יוביליס ואורלנד 7 כ"א, הול 6, לייש 5, קהל 3.