עונת הכדורסל בגלבוע נפתחה באופן רשמי
כשמונה מאות, אוהדים חניכי גלבוע מעיינות והוריהם באו להיכל הטוטו בגן נר והשתתפו בהפנינג  פתיחת עונת הכדורסל בגלבוע למועדונים  גלבוע גליל וגלבוע מעיינות  והוכתר כערב מהנה ומוצלח במיוחד !
זוהי פתיחת העונה השישית  למועדונים   גלבוע גליל וגלבוע מעיינות ואפשר בהחלט להכתיר את הערב כעוד אירוע פתיחת עונה  נהדר שהתקיים  באווירה נינוחה ונעימה בהיכל המטופח והממוזג בגן נר
מאמן גלבוע גליל ברק פלג
לאחר טקס קצר של נאומים שלראש מועצה אזורית הגלבוע דני עטר ושאר בעלי התפקידים במועדונים הוצגה הקבוצה הבוגרת  התקיימו  פעילויות שכללו בין היתר פעילות תחרויות קליעות לחוגי מועדון גלבוע מעיינות, אולסטאר של שתי קבוצות קט סל עם חיזוק של שחקני הקבוצה הבוגרת , תחרות קליעה לשלוש נקודות ותחרות הטבעות מרהיבה ומשותפת לקבוצת הנוער ולקבוצה הבוגרת .
בסיום הפעילויות ,ירד הקהל הרב אל פרקט האולם וזכה לקבל שי לחג כדור אנד 1 מתנת מועדון גלבוע מעיינות וכמובן חתימות וצילומי תמונות מסורתיות של כל הילדים והילדות עם שחקני הקבוצה הבוגרת. 
במקביל גם הוענק  לוח של שנה של גלבוע/גליל לילדי המועדון ובמקביל פעל דוכן צילומי מגנטים ודוכן למכירת מנויים לגלבוע/גליל לעונת 14-15.
שנה טובה לכולם !