הבחירה טבעית -   תכירו את המאמן הבא של גלבוע גליל – ברק פלג


פלג, ששימש ב 4 השנים האחרונות כעוזר המאמן  בגלבוע תחילה עוזרו של  לובין ובעונה שעברה של שרון  דרוקר התמנה למאמנה של הפועל גלבוע גליל בעונה הקרובה.
ברק פלג, קודם לעמדה הבכירה
 יו"ר המועדון ירון אוחיון  מסר כי לאחר ההחתמה של המאמן החדש: "אנו שמחים להמשיך במסורת של מאמנים שצומחים בתוך המועדון, אנו מאמינים ביכולותיו של ברק שמתאים לרוח ולערכי המועדון. הגיע הזמן לתת לו את המושכות".
ברק פלג בן  ה -  42  שקיבל את המושכות  להוביל את הקבוצה בשנה הקרובה, ידוע מאוד בשל חיבורו לאוהדים בעמק, הוא נולד והתחנך בהתיישבות הוותיקה בקיבוץ לביא, ואף   למד  בעמק,בישיבה שבשדה אליהו.
פלג, עוף נדיר וחריג בענף הכדורסל, שלמרות היותו כדורסלן מבטיח התגייס ושירת שירות ביחידה המובחרת בסיירת מטכ"ל,   ולאחר שחרורו  בגיל 22 טיפס מעלה והפך שחקן כדורסל בכיר שבלט בעמדת הגארד בליגת העל, בשנות הקריירה שלו הספיק ברק פלג להעלות את הפועל צפת לליגה לליגת העל, עזר למכבי רעננה להשתלב בצמרת הליגה, לשחק במדי הפועל ירושלים וגליל עליון, ולאחר מספר שנים בעירוני נהריה  עד לפרישתו ומעברו לעמדת עוזר המאמן  בגלבוע גליל  בשנת 2010/11 כעוזרו של לובן שלוש שנים ובעונה שעברה כעוזרו של שרון דרוקר.