הפועל גלבוע גליל סיימה את דרכה בגביע המדינה העונה, למרות שקיוותה להעפיל לשלב חצי הגמר לאחר שהפסידה לחיפה בתוצאה 79:61 ברוממה למרות ששיחקה שלושה רבעים צמודים ולעיתים אף הובילה על החיפאים הירוקים.

מהלך המשחק:
גלבוע פתחה עם שוכמן הצעיר, ברנדוויין, וילסון, צ'יזם  ואלכס יאנג, מולם התייצבה חיפה עם מורן רוט שבהמשך הרבע נפצע ולא שותף עוד במשחק יבזורי, אפוויאבו , רוז'ו , צ'וברוויץ.
פתיחת הייתה צמודה למדי כאשר אף אחת מהקבוצות לא הצליחה לברוח, החיפאי   רנה רוז'ו היה הקלעי הבולט אצל הירוקים , שעלו ליתרון כבר בהתחלה  7:8, אבל ויין צ'יזם ואלכס יאנג התעוררו בגלבוע והיתרון עבר לאדומים, אצל החיפאים גרייבס דאג שהמארחים יובילו 18:19 בסיום הרבע הראשון.   
ברנדוויין ניסה להושיע אבל לא הלך

ברבע השני גלבוע פתחה טוב , יותר הדרי מזעיק פסק זמן לאחר שתי חטיפות ושלשה של גלבוע
שתורגמו ליתרון חמש נק' 23:19  לגלבוע, כאשר עד למחצית ממשיכה נדנדת הנקודות  יבזורי החיפאי מתחיל לצלוף אבל שחקניו של ברק פלג לא נבהלים ומגיבים בריצה משלהם עם שלשת קלאצ' של ברנדוויין שלא נותנת חיפה לתפוס מומנטום יאנג כבר עם 13 נק'
תוצאת מחצית 39:39 לגלבוע.
ברבע השלישי קולמן מחיפה מעלה   אותה ליתרון 45:42 אבל גודס מהגלבוע דואג שהמשחק יהיה צמוד, רוז'ו מעלה את חיפה ליתרון 2 נק' .
בסיום הרבע השלישי 58:54 לחיפה.
מחצית טובה בהגנה, יאנג בלט עם סה"כ 21 נק' ו - 7 ריב'

אל רבע האחרון גלבוע חזרה פחות טובה והניחה לשחקניו של רמי הדרי להשתלט על המשחק, הזרים שלו רוז'ו וגרייבס היו יעילים יותר בהתקפה והצליחו לשתק את שחקניו של פלג בהגנה שלא הצליחו לחזור למשחק והפכו את הדקות האחרונת של הרבע לגארבצ' טיים?
תוצאת סיום 79:61
הרבע האחרון היה בשליטה מוחלטת של מכבי חיפה, שבזכות כדורסל טוב של גרייבס ורוז'ו, עלתה ל-55:65, 6:30 לסיום. השניים המשיכו להוביל את ההתקפה של הקבוצה מהכרמל, ששיתקה את היריבה מבחינה הגנתית, הפכה את החלק האחרון של ההתמודדות לגארבג' טיים וסיימה את ההתמודדות עם 61:79.
קלעו לגלבוע גליל: אלכס יאנג 21 ו-7 ריב', מנקו 9,  אנתוני גודס 8.
קלעו לחיפה: גרייבס 24 נקודות ו-9 ריבאונדים, רוז'ו 17, יבזורי 13 אפוואיבו ואריאלי 8 כ"א