תכירו את הקפטן החדש של גלבוע גליל
עם יציאת קבוצת גלבוע גליל ביום ב' למחנה האימונים המסורתי בכפר בלום הכריז מאמן הקבוצה ברק פלג על מינוי של  הגארד הישראלי הגבוע נמרוד טישמן  לקפטן הקבוצה.
נמרוד טישמן, המכונה בפי כל בגלבוע "טיש"  משחק בגלבוע גליל כבר העונה הרביעית ומוכר ואהוד מאוד על אוהדי הקבוצה, ונחשב לדור הבא של השחקנים בישראל.
שחקן מצטיין
טישמן, שהתחיל לשחק במרכז הארץ תחילה במחלקת הילדים של הפועל ת"א, עבר בדרך את הפועל גבעתיים ולאחר מכן שיחק בקבוצת הנוער של מכבי ת"א עימה אף זכה בתארים רבים שלוש אליפויות ליגה  ושלוש זכיות בגביע כמו כן זכה טישמן באליפות ליגת התיכוניים עם בית הספר עירוני ט' ת"א.
עם סיום תקופת הנוער החל טישמן לשחק בקבוצת מגידו/יקנועם  בליגה הלאומית ולאחר עונה הצליחו קברניטי הגלבוע לשכנעו לבוא ולגדול ולהתפתח בגלבוע גליל עמה אף זכה באליפות הליעגה הבלקנית.
גם בגזרה הלאומית שיחק הקפטן החדש, בנבחרות ישראל: הקדטים, הנוער והעתודה.
קצת מספרים על נמרוד טישמן:

בעונתו הראשונה בקבוצה קלע  טישמן בממוצע למשחק 2.1 נק' ובעונתו השלישית 6.7 וכך גם בריבאונדים בהגנה וההתקפה  מ - 0.8 למשחק בעונה ראשונה ל - 3.3. בעונה השלישית.
גם את מסירת האסיסטים שיפר הקפטן החדש באופן דרמטי מ - 1.6 ל 4.6  בממוצע למשחק.

שיאי קריירה אישיים: 17 נקודות  בעונת 2013-14, במחזור ה - 4 נגד יונט חולון , 7 ריבאונדים בעונת 2013-14, במחזור 7ה - מגדל י-ם, 9 אסיסטים  בעונת 2013-14  במחזור ה -  10 נגד  SCE אשדוד בחוץ באשדוד ו -  4 חטיפות בעונת 2013-14 במחזור 9 ה- מכבי בזן חיפה