מאזנה עד כה של יונט חולון במשחקי ההכנה:

שתי ניצחונות על הפועל אילת, הפסד לנהריה והפסד לירושלים בגביע ווינר בארנה, נצחון על מגדל העמק בגביע המדינה.

את חולון מאמן אלעד חסין שהגיע לקבוצה באמצע העונה הקודמת ושימש עוזרו של ליובין ועבר לקדמת הבמה שוב לאחר שלובין התפטר.
בעברו אימן חסין את מכבי חיפה מחצית העונה ומוקדם יותר שימש כעוזרו של פניני גרשון במכבי ת"א ו ובאולימפיאקוס היוונית.
סגל השחקנים:
בחולון משחקים הישראלים הוותיקים הרכז גוני יזרעאלי ,  הגארד המוביל של חולון  שלומי הרוש , שון דניאל שמשחק בעמדה 3 וחוזר לחולון בה גדל מר"ג לאחר השעיה עונה קודם לכן, עוד ותיק מצוין  בקבוצה הגבוה  אייזיק רוזנפלט בעמדה 4, אליהם מצטרפים הישראלים הצעירים בעמדה 3  כרמל בוכמן שהגיע מטבעון מגידו בליגה הלאומית, הרכז  שאול שלוים, אור אלרום ואלון ספיר שהגיע מטריומף מוסקבה ב'.
את הסגל משלימים השחקנים הזרים שהצטרפו העונה  ל -  פ. פורוורד לורנס באוורס  מספר 4 נוסף וויל קולמן הגבוה בשורות חולון, אל הסגל הצטרף בנוסף הרכז ג'ורדן טיילור עליו אומרים שהוא יכול יכול להיות הגניבה הבאה של הפועל חולון.
האם שוכמן הצעיר יעצור את יזרעאלי?
אז איזו חולון אנחנו הולכים לראות העונה:
בסגל של חולון אין אף לא סנטר טבעי אחד ואת התפקיד יאיישו איזק רוזפלט וויל קולמן הנמוכים יחסית. עמדות הגארד בקבוצה עמוסות בכל טוב עם ג'ורדן טיילור, שלומי הרוש, גוני יזרעאלי ויועד בית יוסף כשהקבוצה חסרה למעשה קלע טבעי.
מבט לעומק יגלה שחסין בנה קבוצה שמתאימה לליגה שלנו. קבוצה שיכולה לשחק סמול בול, עם שחקנים שיכולים לשחק במספר עמדות על המגרש ומאמן שיכול לשנות הרכבים לפי השחקן החם ומבלי להתחשב כמעט בחוק הרוסי. חולון היא חד משמעית קבוצה של מאמן וזוהי ההזדמנות הגדולה של חסין להראות שגם הפעם הוא הכין שיעורי בית.

לאן מכוונת העונה חולון:

התברגות בין 6 הראשונות בליגה ואם אפשר אפילו בין ה-4.