שרון דרוקר  - תעודת זהות
שרון דרוקר מהשורה הבכירה של  המאמנים בארץ, נחת בגלבוע לקדנציה שנייה, דרוקר שחקן בעברו  - מכבי פ"ת , אילת ומכבי קרית מוצקין , החל את קריירת האימון לאחר שנאלץ לפרוש ממשחק  פעיל לאחר פציעה,  תחילה כעוזרו של מאמן הנבחרת הלאומית כיום אריק שיבק  במכבי עירוני רעננה, כשבהמשך מונה למאמן ראשי ומשם נסק מעלה לקרירה מפוארת בארץ ובאירופה, כשכבר בעונתו הראשונה העפיל עם קבוצתו מרעננה לגמר הפלייאוף  והפסיד בסוף הסדרה למכבי ת"א בתוצאה 3:1 בסדרה.
בהמשך אימן דרוקר את ההפועל גליל עליון(היום גלבוע גליל לאחר האיחוד) עונה אחת ומשם המשיך לירושלים ל -3 עונות במהלכן זכה עם ירושלים  בהישג היסטורי גביע היולי"ב לאחר ניצחון על ריאל מדריד הגדולה.
 
המאמן החדש שרון  דרוקר
באירופה
לאחר ירושלים החל דרוקר את הקריירה האירופית המפוארת שלו  ב – 2005/06  לאחר שזכה בגביע יורוקאפ צ'לאנג' עם אוראל גרייט הרוסית  ולאחר רומן קצר עם ריטאס וילנה כשבאמתחתו 13 ניצחונות והפסד אחד,  המשיך דרוקר לאוסטנדה הבלגית 2006/08 כאשר עוד בעונתו הראשונה בקבוצה זכה עמה באליפות ובעונתו השנייה בגביע.
את הקריירה האיטלקית שלו החל שרון דרוקר בחוסר מזל לאחר הפרת החוזה עימו בפורטיטודו בולוניה האיטלקית,  משם הוזעק להציל את אוסטנדה הבלגית שהידרדרה למקום האחרון.
בהמשך, אימן שרון דרוקר ביוון את אריס סלוניקי, לאחר ששימש כעוזרו של גרשון במשך שנתיים בעונות 2008/10 במכבי ת"א במהלכן זכה באליפות בעונה הראשונה ובסגנות לאחר ובמקביל צבר ניסיון ביורוליג.
 ב עונת - 2011/12 הוזעק דרוקר להחליף את  עודד קטש בהפועל ירושלים, ולאחר עונה נוספת שבסיומה הציגה קבוצתו סדרת פלייאוף מותחת נגד אילת, מונה דרוקר למאמן גלבוע גליל לעונת 2013/14
בגזרת הנבחרות הצעירות
במקביל לאימון קבוצות בליגה, משמש מזה  שנתיים דרוקר  כמאמן נבחרת העתודה זו הקדנציה השנייה, עוד בעברו אימון נבחרת הנוער.
תחת שרביט אימונו,  סיימה  באליפות אירופה עונה  - בשנה שעברה במקום השלישי דרג ב' עם כרטיס עלייה לדרג א'  ובמשחקי האליפות שנערכה לאחרונה, הצליחו חניכיו הצעירים  של דרוקר לסיים טורניר מוצלח יחסית במאזן של ארבעה ניצחונות לעומת חמישה הפסדים, שהספיקו להישארות בדרג  א'.


אל מול הגלבוע
עם חזרתו של דרוקר לארץ כעוזרו של פיני גרשון המעוטר במכבי תל אביב, בגמר הפיינל פור 2009/10 מול גלבוע גליל  הזכור לטוב לכול אוהד מהגלבוע, סיים את הקדנציה בת"א לאחר ההפסד לגלבוע גליל והכתרתה של גלבוע גליל כאלופה.
בהמשך פגש דרוקר בגלבוע גליל במסגרת היורוקאפ ב- 202009/10 כמאמן הקבוצה היוונית אריס סלוניקי, במפגשים אלה סיים דרוקר כשהיד על העליונה, לאחר ניצחון כפול על הקבוצה מהגלבוע  אותה אימן ליאור  לובין,  בבית ובחוץ ביוון – משחק שחתם את משחקי קדם היורוליג של הקבוצה מהגלבוע.
אז מה אומרים החברים:
מאמנים קולגות ושחקנים מעידים על שרון דרוקר אחיו של העיתונאי רביב דרוקר, כמאמן שקול ומתוחכם, וחרוץ מאוד, דוגל במשחק קבוצתי, בישיבות צוות הקבוצה ובמפגשיו עם האוהדים  סימן דרוקר את המטרה להעפיל למשחקי הפלייאוף  ומצהיר כי למרות שרוב השחקנים הישראלים הבכירים התנקזו ל - 4 קבוצות בליגה, ת"א, ירושלים, חולון וחיפה, הוא מתכוון בהחלט להרכיב סגל מאוזן של שחקנים לוחמים שיביאו כבוד לקבוצה ויתנו גאווה וחווית כדורסל  לאוהדים, והוא מצפה שאולם הבית של הקבוצה יהיה מלא באוהדים שעודדו וידחפו את השחקנים, דרוקר עוד הצהיר שבכוונתו לטפח ולתת דקות משחק משמעותיות לבוגר המועדון חואקין שוכמן שהוחתם לאחרונה
  ל – 4 שנים ואותו הוא מכיר גם עוד כמאמן נבחרת הנוער אותה אימן בעבר.