האריה מירושלים שאג בגן נר
הרבה תקוות טיפחו במהלך השבוע בגלבוע בתקווה להמשיך את מומנטום  הניצחונות האחרונים ולהפתיע ואת הירושלמים החזקים ואף לעצור את הריצה שלהם בליגה עם 3 ניצחונות .
סיבה נוספת  לתקווה היתה ההפסד ביורוקאפ  בשבוע שעבר  לוולגוגראד שנראה היה שאולי זה סימן למשבר כלשהו .
למרות שהכל היה מוכן בגן נר להצגה,היציעים שהתמלאו לראשונה
בכ 1500 אוהדים באווירה החגיגית, אבל שחקניו של פרנקו מעיר הבירה מיאנו להתרשם, ודרסו  את הקבוצה המארחת  מהגלבוע ששילמה שכר לימוד כבד ואולי הכרחי  להמשך הליגה על החטאות מסמרות שיער רכות בצבע, לעומת ירושלים עם גרין המנוסה ששלט ללא עוררין וליאור אליהו עם הגויאבות המפורסמות שלו.
מאמן גלבוע גליל ברק פלג:"בתהליך של כמאמן צעיר ושל קבוצה צעירה שמשהו שיכול לקרות ואנחנו נלמד מזה, זה סוג של אתר שאנחנו צריכים להתמודד איתו ואני בראשם, יש ימים כאלה ששום דבר לא הולך, הרגשנו שהמשחק לא הולך לכיוון שלנו וצריך לדעת איך לעבור את 40 הדקות הבאות ואנחנו נלמד מזה".
וילסון ניסה לצמק

רבע ראשון:
את הנקודות הראשונות קלע באופן סמליג'וזף ג'ונס לשעבר מהגלבוע. כ 3 דקות  מבולבלות אף קבוצה לא הצליחה לקלוע סל, דייקס משווה ירושלים עולה ל 4 נק' ומגדילה אותו אבל מנקו הצעיר קולע שלשה וממצמק לנקודה 11:10 לירושלים, מכאן ואילך ירושלים פותחת בהרעשת סלים ואת גלבוע במגננה לא מוצלחת, 
בסיום הרבע 23:10 לירושלים.
רבע שני:
עם פתיח הרבע השני נמשכה המגמה של ירושלים וגלבוע ניסתה להכנס למשחק , שגב כבר עם 3 עברות, כשצ'יזם צובר את הרביעית שלו דילייאגרו נכנס ונותן גוף בצבע, ומשפר במעט את הריבאונדים של גלבוע, למרות זאת ירושלים לא עוצרת בגן נר והיא כבר עם יתרון  30:14 אליהו דונטה סמית וג'ונס מגדילים את מאזן הנקודות שלהם, מחצית 47:20 לירושלים

ברבע השלישי/רביעי:
ירושלים ממשיכה לדרוס את גלבוע גליל שעד לסיום המשחק מצליחה להמנע משיא שלילי, פלג ופרנקו מנצלים את ההזדמנות ונותנים דקות משחק למעירים שי זלץ ודן אביב בגלבוע , אדם אריאלי ותום מעיין בירושלים, 
תוצאת סיום   89:56 לירושלים
 

קלעו לגלבועגליל: ג'רמיה ווילסון 9, וויין צ'יזם ואלכס יאנג 8 כל אחד, רפי מנקו, עודד ברנדווין ונמרוד טישמן 6 כל אחד, קינדל דייקס 5, דן אביב ודיין דילייגרו 3 כל אחד, איתי שגב 2.
 
קלעו לירושלים: ליאור אליהו 18, ג'וזף ג'ונס 12, דונטה סמית' וברייסי רייט 10 כל אחד, יניב גרין 9, אדם אריאל, בר טימור וטוני גפני 7 כל אחד, דרווין קיצ'ן 4, דניאל גור אריה 3, תום מעיין 2.