נפתחה עונת הכדורסל בגלבוע באופן רשמי
אירוע פתיחת עונה אלטשולר שחם גלבוע גליל
מעל ל600 אוהדים באירוע הגאלה של פתיחת העונה
זאבי עשה לקהל איפון, גל ירה עם המיקרופון !
 
קהל רב גדש את היציעים
כמיטב המסורת פתחה הפועל אלטשולר שחם גלבוע גליל את עונת 2013-2014 בהיכל בגן נר באירוע שכול כולו עבור אוהדי הקבוצה. את הזרקורים של פתיחת הערב לקחו שחקני הנוער של גלבוע מעיינות שניצחו בגמר טורניר ראווה את קבוצת בית הספר הראלי בחיפה.
האקשן האמיתי החל בשעות הערב כאשר אל הפרקט עלה אחד מגדולי הספורטאים בישראל הג'ודוקא אריק זאבי שהעביר הרצאה מהפנטת "לנצח בקרבות היום יום".
מיד לאחר ההרצאה החל הטקס המסורתי שבו מנכ"ל המועדון עמית גל נוטל את המיקרופון ובצורה מיוחדת ויצירתית האופיינית אך ורק לו מציג את שחקני המועדון אנשי ההנהלה והמנהלה כאשר הרבה מאוד פרצופים חדשים יהיו השנה בגן נר, מלבד הקפטן החדש עמית שמחון ונמרוד טישמן כל שאר השחקנים הם חדשים, טוני יאנגר, סטו דגלאס, ריק ג'קסון, ג'ראלד רובינסון, בר ראובן, חואקין שוכמן, אדריאן בנקס וגם המוחתם הטרי דראגו פאלסיץ' הקרואטי שרק נחת לפנות בוקר בישראל.
יו"ר המועצה האזורית גלבוע דני עטר נשא דברים וסימן את המטרות לעונה הקרובה להשיב את המועדון לצמרת הגבוהה. מאמן המועדון שרון דרוקר סיפר עד כמה הוא נרגש להיות חלק מהמועדון הכל כך מיוחד.
לאחר הדיבורים הגיע שלב הביצועים, משחק ראווה בין הקבוצה הבוגרת לקבוצת הנוער. במהלך המשחק זכינו לראות בעיקר את אדריאן בנקס מרחף לטבעת במגוון רחב של הטבעות, חשבתם שבנקס עצר כאן, אז ממש טעיתם. גם בתחרות השלשות הוא חטף את התואר. את ההצגה גנב טוני יאנגר שבמהלך משחק הראווה לקח את המיקרופון ודאג להפעיל את הקהל ביציעים בריקודים ושירה.
אוהדי הקבוצה לא ויתרו על צילומים וחתימות מהכוכבים החדשים ואפילו הפסקת חשמל קצרה לא עצרה את החגיגה על הפרקט.
היום תמריא הקבוצה למחנה אימון בפולין למשך שבוע ימים במהלכו תקיים מספר משחקי אימון.
 

היום(ג' 17/09) תמריא הקבוצה למחנה אימונים בפולין
'