גלבוע גליל - נהריה 76:74 

לקראת המשחק הכריזו שחקני המפתח של גלבוע גליל על חשבון הנפש שנעשה לאחר ההפסד בגביע ברבע הגמר לחיפה.
עם יחס ניצחונות/הפסדים הולך וגדל וצפיפות בתחתית התייצבו שחקניו של ברק פלג במטרה לנצח את המשחק ולנסות לברוח מהתחתית אבל לשווא.
נהריה הגיעה למשחק עם מומנטום של שתי ניצחונות על שתים מהאריות של הליגה ירושלים והפועל תל אביב,  השחקן הכי גבוה בליגה רוברט רות'בארט שהחלים לחלוטין  מפציעה המשיך את ההתאוששות שלו על חשבון האדומים עם 6 נקודות מהירות בפתיחה ויתרון 2-8 לנהריה אחרי 2 דקות, גלבוע נראתה בהלם אבל וילסון כמעט לבדו הכניס את גלבוע גליל למשחק עם מספר פעולות טובות  וקבע 12-12 אחרי 5 דקות.
ברק פלג: שוב נשמט לו נצחון מהידיים

איתי שגב עם סל נהדר העלה את גלבוע ליתרון ראשון לגלבוע אבל רובינסון בבכורה  שלו ביגה הפגין דקות טובות וסיים לנהריה את הרבע ביתרון לאחר  דאנק גדול.
רבע ראשון  24-25. לנהריה.
נתנו פייט בצבע
 
עם פתיחת הרבע השני הצליחו שחקניו של ברק פלג לסחוט את העבירה השלישית של רות'בארט שירד לספסל זועם ונוטרל עד המחצית השנייה. וניכר שבלעדיו , נהריה התקשתה מאד וברנדוויין ומנקו מצוות ברק הביאו אנרגיות חדשות לפרקט והשתלטו על המשחק עם ריצה עד 37-45. ויליאמסון וליונס עוד הצליחו למזער להשאיר את נהריה במשחק.
מחצית 46:41 לגלבוע גליל
 
יאנג בדרך כלל מדייק מחוץ לקשת, לקח החטה שנויה במחלוקת?
 
במחצית השנייה החלה להתפתח דרמה, החקלאים האדומים השמיטו שוב את ההובלה ונהריה חזרה למשחק, נע ונד בין שיוויון לבין יתרון זעיר בין הצדדים, דקה לסיום שוב עודד ברנדוויין בשלשת קלאצ' גדולה על הבאזר השווה ל – 74:74, ווילמסון הנהרייתי העלה את רועי חגאי ליתרון 76:74, גלבוע חזרה מפסק זמן של ברק פלג 5 שניות לסיום במטרה להשוות או לנצח , אלכס יאנג בפעולת טר"ש או צל"ש ניסה לקלוע שלשה ממצב בלתי אפשרי  אבל החטיא ונהריה חגה ניצחון בשיניים שלישי ברציפות
 
לגלבוע גליל: ברנדווין 15, וילסון 14 (10 ריב'), צ'יזם 14, יאנג 9, מנקו 9, גודס 6, שגב 5, טישמן 2.
לנהריה: וויליאמסון 19 (9 ריב'), רות'בארט 17 (10 ריב'), לאוסון 14 (10 ריב'), ליונס 13, שולמן 6 (6 אס'), רובינסון 4 (9 ריב'), אסנטי 3.