תצוגה נהדרת של הקהל

אולם מלא על גדותיו בגן נר ציפה לשריקת הפתיחה, גלבוע בקשה להפתיע את האלופה  ולצאת מהמשבר והצהובים לפתוח ברצף ניצחונות חדש בליגה
לפני פתיחת המשחק נערך טקס פרידה למנהלה המיתולוגי של גלבוע גליל עמית גל , יו"ר הקבוצה ירון אוחיון העניק לגל תמונת קולאג' עם תמונות מרגעים הגדולים של גל במהלך תפקידו.
תל אביב שהגיע למשחק בלי רנדל שנפצע קלות במלאגה הלבישה במקום את מאריץ ובלי לינהארט.
גם גלבוע התייצבה למשחק עם סגל חסר ללא הסנטר דייאלגרו שגמר את העונה  ועדיין לא הובא לו מחליף, בגלבוע ספרו עוד שגם צ'יזם וגם דייאקס עדיין לא החלימו לגמרי מפציעתם.
פתיחת המשחק שייכת למכבי, ג'ייק כהן שפתח בחמישייה ושיחק מצוין שהיה שותף לרוב המהלכים אסיסט שלו לסופו קבע 11:3 כבר אחרי 3 דקות חאחר שהצהובים מתל אביב נצלו את הרכות בהגנה של גלבוע גליל וההחטאות הרבות בהתקפה.
המנהל המיתולגי עמית גל בטקס הפרידה
אחרי 6 דקות גלבוע סוף סוף התעוררה עם  אחרי ריצה וסיומת של יאנג אחרי 5 דקות, כהן המשיך לקלוע שלשה שלו העלתה את ת"א ל18:6, גלבוע המשיכה להתאושש שגב במהלך נהדר של 3 נקודות קבע 20:11 בסיום הרבע הראשון
התייצבות מליאה של אוהדי הקבוצה
 
גם ברבע השני תל אביב המשיכה את הריצה של עם משחק מסודר  ונקודות של של כהן הגדילו עוד את הפער 13:27 לת"א כהן כבר עם 8 נק' אחר 3 דקות ברבע , רפי מנקו נכנס למשחק עם שלשה ויאנג אחריו הצליחו להוריד את הפיגור מ 17 נק' ל-13 -  נק' 5 דקות לסיום המחצית, פארגו המשיך כבר לאסיסט השישי שלו אבל גלבוע התחילה לחזור לאט לאט למשחק ושוכמן הצעיר עם דקות ונקודות ראשונות במשחק קבע מהקו רק 36:46 2 דקות לסיום הרבע השני.
גם ברבע השלישי תל אביב פתחה בריצה, אוחיון עם שלשה ונקודות של כהן הובילו ריצה של 9:0 של התל אביביםשכבר עמדו על 39-61 אבל ג'רמייה וילסון צלף  2 שלשות צימק  את הפער עד 51-68, 3 דקות לסיום הרבע. אבל שלשה של סמית' ונקודות של ביג סופו ולנדסברג הגדילו  שוב את היתרון עד 55-77 בסיום הרבע השלישי.
שוכמן הצעיר המקומי עם נקודות ראשונות העונה
 
ברבע האחרון מנקו ושגב פתחו היטב והיתרון של מכבי צומק  עד 66-79 אחרי שלשה של וילסון שסגרה ריצת 2-11 לגלבוע  אבל לנדסברג ואוחיון סגרו עניין ובסיום מכבי ת"א חוזרת מגן נר עם ניצחון , 74-89 וגלבוע בהכנות לבני הרצליה בשבוע הבא.

ברק פלג: "אני יוצא מהמשחק מאוכזב מהאנרגיה  ושפת הגוף של השחקנים, לא באנו היום, היינו ליד המשחק, מחלק אני מאוד מרוצה מהצעירים שנתנו את הכול, לא אהבתי את איך שהתחלנו את המשחק, לא במשחק בית לא כשהאולם מלא ובאווירה טובה, לא יודע אם זה מרוב הרצון להוכיח למכבי משהו אבל זה לא התאים , אנחנו קבוצה טיפה לא לא מאוזנת, דבר שאנחנו צריכים לפתור, וגם חסר לנו ישראלי לאחר שדיאלייגרו שנפצע לנו ירד מהרוטציה, דבר שמאלץ אותנו לשנות גישה"
 
 קלעו לגלבוע גליל: שגב 14, וילסון 14 (8 ריב'), מנקו 11 (6 ריב'), טישמן 9,יאנג 8, דייקס 7, ברנדווין 6 (6 אס'), צ'יזם 3, שוכמן 2.
קלעו למכבי ת"א: ג'ייק כהן 22 (10 ריב'), סופו 15, אוחיון 15 (7 ריב', 5 אס'), לנדסברג 13 (9 ריב'), סמית' 9, טיוס 6 (7 ריב'), מאריץ' 4, היינס 3, פארגו 2 (6 אס').