מכבי הוד השרון - גליל/גלבוע 76:75


חניכיו של עמי נאווי מהשרון , המדורגים כעת במקום הלפני אחרון בליגה לאומית, עם שחקני סגל ששניים מהם  אנחנו מכירים מהגלבוע, טל יזרעאלי ואביחי בן דוד שיחקו מחלקת הנוער של הגלבוע, לאחר פתיחה מצויינת  ברבע הראשון  כבר חלמו על המקום בשלב רבע הגמר , לאחר שסיימו את הרבע הראשון בתוצאה טובה מבחינתם  20:21  לזכותם.
מהצד השני , גלבוע גליל שכל הפרשנים כבר קבעו כי הבטיחה את עלייתה לרבע הגמר הפגינה משחק חלש מאוד שנתן תקווה לשחקני מכבי הוד השרון שהמשיכו את יכולתם המפתיעה גם לאורך הרבע השני, שדרכם לרבע הגמר סלולה וסיימו במחצית עם יתרון שיא מפתיע של  12 נק'.
תוצאת מחצית .45:33 להוד השרון.
האוהדים הפגינו נוכחות קולנית מרשימה(צילום א.קורין)
 
עם פתיחת הרבע השלישי ריצה 6:0 של הגלבוע ציננה מעט את המקומיים, צ'יזם כבר עם 10 נק', הוד השרון הצליחה לקלוע פה ושם אבל גלבוע דייקה יותר , בסיום הרבע הזה הגלבוע עם ריצה של 20:10 שמוחק  את הפרש רק לשתי נקודות  והמשחק נפתח שוב, תוצאה בסיום הרבע השלישי55:53  להוד השרון.

ברבע הרביעי הוד השרון  עדיין לא הרימה ידיים  והיתרון נע ונד מצד לצד, צ'יזם העלה את גלבוע ל-63:67, אך ג'רמי אלן (20 מק')  בערב נהדר, השיב את היתרון להוד השרון .אבל אלכס יאנג שם סוף לסיפור 5 שניות לסיום לאחר שקלע שלשה מנצחת.

ביום ראשון הקרוב תפגוש גלבוע גליל במכבי חיפה בשלב רבע הגמר ברוממה שבחיפה.

 
האדומים היו עם הגב אל הקיר(צילום א.קורין)

קלעו לגלבוע גליל: וויין צ'יזם – 18 נק' 8 ריב' , אלכס יאנג – 12 נק', נמרוד טישמן - 2נק' 5 אס', אנתוני גודס – 11 נק' עודד ברנדוויין – 7 נק', רפי מנקו – 10 נק' 4 אס', איתי שגב 7 נק' 5 ריב', ג'רמייה וילסון - 9 נק' 10 ריב'