באו מאהבה
היום התקיימה פגישה טרם אימון בין הגרעין הקשה של אוהדי הקבוצה עם הבעלים חיים אוחיון, יו"ר הקבוצה ירון אוחיון וצוות  המאמנים ברק פלג ושי סגלוביץ.
במהלך הפגישה הועלו רעיונות במטרה לעודד את הקהל בעמק והסביבה לבוא לצפות במשחקי כדורסל מליגת העל וליהנות מכדורסל איכותי ולעודד את הקבוצה במטרה לדחוף אותה להישגים.
סיכם את הפגישה יו"ר הקבוצה ירון אוחיון ואמר כי בתקופה הקרובה יוקם פורום מצומצם של אוהדים והנהלת הקבוצה במטרה לממש את הרעיונות שעלו בדיון ובשבוע הקרוב אף תתקיים פגישה
לורם איפסום דולור סיט אמט
והנהלת הקבוצה במטרה לממש את הרעיונות שעלו בדיון ובשבוע הקרוב אף תתקיים פגישה
בסיום עלו כארבעים אוהדים אל היציע והחלו לעודד את השחקנים שעלו להתאמן במגרש, לשיר שירי עידוד ולקרוא בשמות השחקנים ולהדליק אבוקות זיקוקי דינור.
לאחר זמן מה ירדו האוהדים אל השחקנים שבמגרש באופן ספונטני הצטלמו עימם, ובמקום התפתחה תצוגת דאנקים של השחקנים האתלטים של הקבוצה לקולותיהם המשתאים של האוהדים.
חיים אוחיון:"אחד הדברים שקרו העונה היא פגישתי עם גרעין האוהדים בה נוכחתי שלאנשים רבים מאוד אכפת מהקבוצה, השנה עשינו מספר פעולות נוספות לחבר את הקהל לגלבוע גליל ,  ביניהן  הגברת הזהות של הקבוצה עוד יותר למקום, מונה המאמן ברק פלג מהאזור שמחובר מאוד לאוהדים, יש בקבוצה שחקנים צעירים שוכמן ושגב בני האזור, מתכוננות העונה פעולות קהילתיות נוספות ואני בהחלט מצפה לשיתוף פעולה  עם האוהדים במטרה למלא את האולם בקהל ולהגביר את עוצמת החוויה של המשחקים בגן נר"