כמו שעון שווצרי
רומאו טראוויס (28 נק') השחקן הכי יציב בגלבוע העונה הוביל הערב (ראשון) שוב את האדומים מהעמק לניצחון חוץ חשוב ביותר על מ.כ הבקעה.
במהלך הרבע השני עצר שעון המשחק מלכת והמשחק הופסק לרבע שעה, עד שמצאו פתרון, השופטים ואנשי המזכירות אלתרו עם שעון שולחן חלופי עד להפסקה, גם ההפסקה הכפויה בגלל השעון לא הפריע לטראוויס "השוויצרי" וחבריו לחזור מהבקעה עם ניצחון.

"אלטשולר שחם" גלבוע/ גליל נמצאת בכושר מצויין לאחרונה, פלס וטרוויס עשו על שעולה על רוחם במחצית השנייה, וביחד עם ג'וזף ג'ונס שהתחתן השבוע בארה"ב וחגג בצבע, גלבוע הייתה בלתי ניתנת לעצירה, וידעה לשמור על פער סביר לאורך רוב דקות המשחק, עידו קוז'יקרו חזר מפציעה ארוכה לשתי דקות וחצי, וגלבוע לא הייתה צריכה ליותר מזה.
קורטני פלס חזר הערב להציג את המספרים שהוא מכיר, לאחר שלושה מחזורים של 7.6 נקודות בלבד למשחק, הערב הוא גם בקושי החטיא (8 מ-10 מהשדה) וסיים עם 24 נק'.
גצפון מעודדים מחזרתו של פלס ללעניינים

דגן יבזורי "הידית" ועכשיו ה"שף" שבר את שיא האסיסטים האישי שלו בקריירה עם שמונה, וסחף את גלבוע/גליל לשיא אסיסטים עונתי שלה עם 25. 
"לנצח משחקי חוץ זאת משימה קשה", אמר ליאור ליובין, "אני מרוצה שדברים כן עבדו לנו – רצינו לבסס משחק פנים ועשינו את זה, בהרבה פרמטרים הצלחנו הרבה דברים". על היכולת של דגן יבזורי אמר ליובין: "זה גלים, יש משחקים יותר טובים. זה מקשה במאצ'אפ אבל הוא כן תורם בחכמה והנאה והוא מכיר אותי וזה נותן הרבה ביטחון. הא משתפר באימונים. הזרים פעלו טוב אבל הם לא עשו הכול בעצמם. אלה חמישה שחקנים על הפרקט שעשו תרגילים – הייתה תרומה קבוצתית אפילו בשביל לקלוע צריך את כולם".
רומיאו טראויס כוכב הניצחון הוסיף: "זה מה שחשוב שמנצחים. לא משנה אם זה משחק מכוער או לא. השגנו ניצחון בחוץ וזה תמיד קשה ותפסנו אותם בלילה קשה".

קלעו לגלבוע/גליל: רומאו טראוויס 28, פלס 24, ג'ונס 21, יבזורי 4, פרחי 3, תומאס וביר-כץ 2 כ"א. 
קלעו לבקעה: דילייני 28, דאוול 16, פרימן 14, רובינסון 8, כהן 7, ברנר ולב 2 כ"א. 


"אלטשולר שחם" גלבוע גליל תארח ביום רביע הקרוב בשעה 19:15 את טימישווארה מרומניה במסגרת הליגה הבלקנית, הקבוצה הרומנית תגיע בשלישי לארץ ותתמקם במלון גולדן קראון בנצרת. ניצחון במשחק יבטיח מעשית את העלייה לפייינל פור.
מיקום משחקי הפיינל פור ייקבעו אחרי שתיקבענה העולות הנוספות מכל בית, במידה והפועל ת"א תעלה מבית א' המשחקים יערכו בוודאות בהיכל בגן נר.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...