אוקק ביאוגרד ברוכים הבאים לגן נר
בקטנה
המועדון שנוסד בשנת 1945 תחת השם KK Metalac.. עבר מעט שינויים המהלך השנים ,בשנת 1950, שונה השם ל KK BSK, ולאחר מכן בשנת 1958 לשמו הנוכחי  OKK בלגרד..
הקבוצה משחקת באולם(2000 מקומות) - CKS Sumice
מאמן ראשי מרקו איליצ'
הישגים:זכייה  ב - 4 באליפויות, זכייה 3 פעמים בגביע, והגעה ל 3 חצאי גמר ביורוקאפ.
חגורת ההגנה הביאוגרדית בפעולה
האורחים הבוסנים
אוקק ביאוגרד שזהו להם המשחק הראשון בליגת יורוהולד(הליגה הבלקנית) לאחר  3 ניצחונות בליגה הסרבית, ועם ידיים לוהטות של כוכביה הפורוורד  מירקו קובאצ' (27 נק' במשחק האחרון) שהגיע מאפואל הקפריסאית, ולוקה דראצ'ה (17 נק ו9  אסיסטים במשחק האחרון) שהגיע מהכוכב האדום בלגרד, והסנטר הענק מיסנוביץ (2.17) ששיחק עונה שעברה כזר בליגה האירנית,  ועם הפאורפורווד הגבוה  סטפנוביץ מהווים בהחלט קבוצה מאוזנת וחזקה.
את הקבוצה מאמן מרקו איליצ' שהוביל הקיץ את נבחרת הנוער של סרביה לזכייה במדליית הכסף באליפות אירופה.
הקבוצה מצהירה על כוונותיה לזכות בתואר , היא מביאה אנרגיות למשחקה, אך למרות העבר המחמיא ביורוקאפ, גילם הצעיר של שחקניה וחוסר ניסיונם עלוללפגוע במשחקם במעמדים כאלו.
סגל הקבוצה הסרבית(הליגה הבלקנית)
גלבוע גליל
הקבוצה שנמצאת במצב רוח מצוין לאחר הניצחון על הפועל חולון בבית ולאחר שכנראה נמצא בעל הבית בריכוז המשחק כריס תומאס , במפעל האירופאי לזכותה של הקבוצה נצחון במוראנר המונטנגרי, וגלבוע שמצהירה על שאיפתה לזכות בתואר בגביע היורוהולד, תנסה לגבור על הקבוצה מסרביה כחלק מהפגנת יציבות וצבירת נקודות ולהמשיך את הובלתה את טבל הבית.
במשחק צפויים לקבל יותר דקות שחקניה הצעירים של הקבוצה הסנטר עמית ביר כץ, והרכזים טישמן, פרחי וצ'ייסון אלן במידה ויוחלט להכלילו בסגל(כאמור לובין יצטרך לבחור בשלושה משחקניו הזרים כשכריס תומאס נחשב בוסמן.)
 
מה צפוי
על הנייר המשחק צפוי להיות שווה כוחות לאור יכולת ההגנה של הקו האחורי של שתי הקבוצות.
לגלבוע גליל יותר ניסיון אירופאי(קוז'יקרו, יבזורי,פלס,אלן וטראוויס ).
המשחק מפגיש שתי קבוצות שנמצאות במגמת שיפור, הסרבים יציבים יותר בליגה המקומית לעומת גלבוע גליל.
מה יהיה....הכול פתוח..הקהל צפוי ייהנה ממאבק איתנים על הריבאונד וחפירות מתחת לסל של ג'זף אלן קוז'יקרו נגד מיסנוביץ וסטפנוביץ וסוסיצ', וגם אולי מיום טוב של הידיות משתי הקבוצות קובאצ' ודגן יבזורי.