עם החזרה מאשדוד לאחר ההפסד במשחק השני בסדרת הפלייאוף בתחילת שבוע שעבר   נראו ברחבי הגלבוע פרצופים נפולים רבים.
לא כך דמיינו קברניטי הקבוצה ולבטח רבים מהאוהדים את מהלך העניינים ..וזה לא נראה טוב...
בביקור בשבת בערב באימון המסכם  של הקבוצה , למרות האווירה לכאורה רגועה ,לפחות שני שחקנים בלטו בנחישותם ואף הדגישו זאת  בראיון המצולם, האחד רומיאו טראוויס שאמר נחרצות זהו זה..זה ה- משחק,  והקפטן אבישי גורדון שדבריו "אנחנו מרגישים פגועים" עדיין מהדהדים.
לורם איפסום דולור סיט אמט
בצהרי היום למחרת החלו שמועות עקשניות דרמתיות על מחלתו של פלס..מפה לאוזן נלחש שקורטני לא ישחק..., תחושת "אנחנו יכולים לעשות את זה" של אבישי התחלפה בדיכאון ...והשלמה שאולי הערב אשדוד לראשונה בתולדותיה תעשה את כל הדרך מגן נר בשמחת סדרת סוויפט סוחפת ומפתיעה בדרך לפיינלפור.
בדקות לפתיחת המשחק הלב מעט נרגע , על הפרקט קורטני מתחמם לאחר שקיבל עירוי...וממש לפני השריקה  ראש מוא"ז הגלבוע דני עטר קורא לקפטן ולוחש דבר כלשהו על אוזנו מלווה את לחישתו באצבע מתרה ("פרשנות  פראית של מערכת האתר– דיר בלק אבישי לא מפסידים בגן נר,תטריף אותם,  זה תלוי בך).
ובכן בל נכביר במילים ...בכל פעם  שהוא נקרא לדגל הוא מתייצב ומחזיר, מחדיר רוח לחימה, מוטיבציה, דוחף לוחץ ומטריד את אשדוד בהגנה. שופך טונות של זיעה ואף וקולע שתי שלשות קריטיות, ולא מתבייש לקרוא תגר על הגיל.
אבישי.. אבישי.. איי איי איי..שרים האוהדים ואנחנו מכתירים אותו כאיש של המשחק.
בקיצור נמרץ, הקפטן  אבישי גורדון עשה switch לסדרה ומנע מטפירו סוויפט לראשונה והצית בנו שוב תקווה גדולה.
 
מהלך המשחק
ליאור ליובין פתח עם  דגן יבזורי, רומאו טראוויס, וויליאם האצ'ר, קורטני פלס וג'וזף ג'ונס.
ברקוביץ' עם  טפירו, בוסטיין, ג'וש קרטר, ג'וש דאנקן וגור אריה. טפירו נכנס טוב למשחק עם שלשה שקבעה 6:9 לאשדוד. שלשות של דרור חג'ג' ודאנקן נתנו לברקוביץ' יתרון 13:17, אך גלבוע התעשתו וסיימו את הרבע הראשון ביתרון 17:21 לאחר ריצת 0:8.
 
שחקניו של ליאור ליובין כבר ברחו ל-22:30 ברבע השני אחרי נקודות של קורטני פלס. אלא שאז האורחים רצו 4:13 בדרך ל-34:35. גלבוע לא איבדה את העשתונות  וירדה להפסקה ביתרון 35:38. רומאו טראוויס כשלרומיאו טראוויס כבר  13 נקודות. המתח  נמשךגם  ברבע השלישי כאשר של דרור חג'ג' העלה  את אשדוד עם שלשה ליתרון 47:48.
 
אבל קורטני  פלס הוריד את גלבוע החזיר את  היתרון 48:49 בתום הרבע  השלישי. עם פתיחת הרבע הרביעי נכרו סוף סוף הבדלי הרמות כאשר המארחים התפוצצו ברבע האחרון ורצו 12:25 בדרך לניצחון גדול. שלשות של וויליאם האצ'ר ואבישי גורדון סידרו ריצת 2:15, שהכניעה את אשדוד. בסיום 60:74 לגלבוע/גליל.
סטטיסטיקות
תמונות מהמשחק(צילום חן אלוני)
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...