מכבי חיפה - אלטשולר שחם גלבוע/גליל 77:90 .
גלבוע גליל נחלה את הפסדה השני העונה במשחק חוץ בנשר נגד מכבי חיפה.
קורטני פלס קלע 22 נק' , אבל שאר חבריו ובעיקר ג'וזף ג'ונס עם 4 נק' וצ'ייסון אלן עם 8 נק ואסיסט אחד, לא ממש הופיעו למשחק. גלבוע/גליל שכבר נראה היה שחוזרת לעניינים עם נצחונות על ירושלים ומורנאר. חוזרת צעד אחורה ויכול להיות שכריס תומאס שחתם בשבוע שעבר יהיה הפתרון שלה בעמדת הרכז החלשה שתרמה היום 2 אסיסטים בלבד מול חמישה איבודים.
גורדון הקפטן מנסה לחסום את בן שימול
צ'ייסון אלן ודגן יבזורי פתחו את המשחק ברגל ימין, קלעו 9 נקודות יחד ב-6 הדקות הראשונות והעלו את האורחים ל-8:13 מוקדם. המארחים חזרו מהר מאוד ועלו ל-15:17 אחרי נקודות מהקו של שון וויליאמס ו-17:22 בסיום הרבע הראשון. השחקנים של מיקי גורקה המשיכו לקלוע בכל הזדמנות גם ברבע השני, 6 נקודות של קרלוס פאוול העלו את חיפה ליתרון דו ספרתי 23:36.
גלבוע ניסתה לעשות קאמבק במחצית השניה ואף הקטינה ל-72:63, שמונה דקות לסיום אחרי נקודות של קורטני פלס. הזרים של חיפה וסילבן לנדסברג לא נתנו לסגנית האלופה להתקרב מעבר לכך. 77:90 לחיפה בסיום.
אבישי גורדון: "יש ערבים כאלה, צריכים לדעת מחוזקים , צריכים להרים את הראש ולהמשיך הלאה. אני מרוצה מהרבע האחרון, הראינו הרבה אופי כשחזרנו משחק וצריך להמשיך הלאה"
ליאור ליובין: "אני עוד לא יודע מה היה לא בסדר היום, אני לא מסיר אחריות, אבל חיפה התבססה על יכולת אישית מצוינת, רוב הסלים שלהם היו על יכולת אישית ולא הצלחנו לעצור אותו", ליובין הגיב למקרה פלס:"אנחנו מגנים את המעשים של קורטני, אבל זר צריך חיבור לקבוצה ואנחנו רוצים לחזק אותו, זה יטופל בתוך המערכת".