שחקני קבוצת הכדורסל של הצפון "גלבוע\גליל  המשיכו במסורת הנהוגה בקבוצה שימור הקשר עם הקהילה והגיעו לבקר  במגדל העמק וקיימו משחק ראווה בפני תלמידי ביה"ס 
הקפטן אבישי גורדון עם אוהדים
תלמידי חטיבת הביניים יערת העמק במגדל העמק קיבלו בהתלהבות את שחקני הפועל אלטשולר שחם "גלבוע\גליל" סגנית שבאו לבקר שחקני הקבוצה הגיעו למגדל העמק במסגרת מסורת הקבוצה לשימור הקשר והתרומה לקהילה, במטרה לבקר בבתי חולים ובבתי ספר,  לדבר על ערכי ספורט וחינוך ולשחק בפני הילדים משחקי ראווה. הביקור נערך במעמד ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה והשתתפו בו הנהלת בית הספר והמורים וכאמור התלמידים, שקיבלו בחום רב את פני השחקנים.
ליאור לובין, מאמן הקבוצה הצפונית נשא דברים בנושאי הספורט וקרא לתלמידים לעסוק בו ולדבוק בערכיו. כמו כן הזמין לובין את התלמידים להתלוות אל הקבוצה ולעודד אותה, במשחקה בה מיוצג הצפון והפריפריה ומביאה לדבריו, כבוד גדול לאזור גם בליגת לוטו וגם באירופה בליגה הבלקנית.
ראש העיר, אלי  ברדה, הודה לקבוצה  על ביקורה ועל שיעורה בתחום הספורט לתלמידי בית הספר. יורם כהן, מנהל מחלקת קידום מכירות ואירועים של מפעל הפיס העניק למנהלת בית הספר מנהלת בית הספר, ליה גולן, גביע הוקרה על קבלת הפנים החמה. בפני התלמידים נערכה התמודדות בין נבחרת בית הספר לבין ענקי הגלבוע, בעיקר מצידו של רומאו טראוויס שבניגוד לתדמיתו כשחקן רציני קשוח בליגת לוטו, דאג לבדר את התלמידים בכל דקה ואת השחקנים שאיתו ונגדו.
טראוויס יחד עם קורטני פלס שיחקו במחצית השנייה יחד עם נבחרת בית הספר שהציגה יכולת לא רעה, אבל בסופו של דבר ירדו מנוצחים 33-40. בגמר המשחק נערכה תחרות שלישית, קפטן הקבוצה אבישי גורדון והתלמיד אדם קבעו שיא חדש בביקורי ליגת לוטו למען הקהילה עם 8 נקודות בתחרות שנעלה את ביקורה של אלטשולר שחם גלבוע/גליל בחטיבת יערת העמק במגדל העמק. עם סיום הביקור בבית הספר וארוחת צהריים משותפת עם ראש העיר, יצאה הקבוצה לאימון וכבר למחרת המריאה לפנות בוקר למשחקה במקדוניה במסגרת הליגה הבלקנית .

לתמונות מביקור הקבוצה  בחטיבת הביניים בביה"ס ערבה במגדל העמק לחצ/י
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...