ליאור ליובין: ``דווקא התחלנו את המשחק בסדר אבל אחר כך נראנו טוב. תמיד מנסים והכל השתבש מול יריבה חזקה. לא הוצאנו דברים לפועל, תפקדנו רע. יש לנו עוד תחנות בדרך שהן חשובות וחייבים לעשות עבודה טובה גם מול קבוצות אחרות``.

דגן יבזורי: ``תמיד אומרים שצריך להאמין בשביל לנצח את מכבי אבל שכחנו את כל השאר. לא הבאנו את עצמנו וכך זה נראה. סף השבירה שלנו היה נמוך מידי, ולא באנו למשחק. תוכנית המשחק שלנו נשארה בחדר הלב
מהלך המשחק:

מכבי פתחה טוב את המשחק עם 2:7 מנקודות של ג`יימס ובורשטיין. גליל הצליחה להשוות ל-11:11 באמצע הרבע משלשה של יבזורי. אליהו, פאפאלוקאס והנדריקס עם מהלכים יפים, השיבו את היתרון לצהוב, וקבעו 16:25 למכבי בתום הרבע הראשון.

שאייר עם שתי שלשות והנדריקס עם סל ועבירה העלו הקפיצו את מכבי ל-21:36 בתחילת הרבע השני. למעט מספר סלים של ג`ונס וטראוויס, האורחים מהגליל לא הצליחו להתקרב למכבי והנדריקס, שעלו ל-27:44 באמצע הרבע לאחר אלי-הופ יפיפייה בין פניני ואליהו. מכבי המשיכה לשלוט עד סוף הרבע עם בורשטיין ופניני, וסיימה את המחצית ביתרון גדול 35:58.
שה.

ג'וזף ג'ונס עם דאבל פיגרס שני


 
מומנטום של הצהובים המשיך נהדר גם ברבע השלישי עם נקודות של ג`יימס בדרך ל-35:65 כעבור שתי דקות. רצף השלשות של מכבי לא פסק והפער המשיך לצמוח בלי הפרעה בצד השני, כשג`יימס ממרר את חייהם של האדומים מתחת לסלים. סגנית האלופה עם טפטופי נקודות, לא הצליחה למנוע מהנדריקס בערב ענק לסיים את הרבע השלישי עם
50:83 צהוב.
 
האדומים הראו סימנים של חזרה בתחילת הרבע הרביעי, אבל החגיגות שלה האורחת נגמרו מהר מאוד עם שלשה של שאייר ונקודות של פניני לאחר עבירה בלתי ספורטיבית שסחט. ג`ימס סיפק ריחוף מהסרטים, הנדריקס עוד חסימה, והפער קפץ ל-54:89, 3 דקות בתוך הרבע. מכבי לא ריחמה מול השניה בטבלה ורצה ל-40 הפרש, 2דקות לסוף המשחק. בסיום 61:102 ענק למכבי על הפועל גלבוע/גליל, ופתיחה ברגל ימין של שנת 2012.

המספרים החזקים:
גלבוע/גליל שברה הערב את שיא הריבאונדים השלילי העונה עם 23. השיא הקודם (24) נקבע על ידה מול מכבי חיפה במחזור השלישי.

ג'וזף ג'ונס קבע במשחק דאבל דאבל שני ברציפות.
 
חוץ מג'ונס, אף שחקן בגלבוע/גליל לא לקח יותר משלושה ריבאונדים.