היציע המרכזי 45  

סגנית האלופה

גבירותיי ורבותי, שחר של יום חדש – מהיום אימרו "גלבוע-גליל סגנית האלופה"
 
אחרי הטקסים, השירים והכיבודים היה לו שם משחק גמר חד-צדדי שבו כולם, פרט לקורטני פלס, לא הצליחו לתפקד, משחק שקבע שיש לנו אלופה חדשה בצהוב והאמת מאד בצדק.
אי-אפשר היה שלא התרשם שוב מהחיבור הקבוצתי והעליונות המקצועית בכל נקודה במגרש של מכבי, כולל מופע מרהיב ביציעים.
מחצית ראשונה וקצת מהשנייה עוד הצלחנו לדגדג את ה"פיל הצהוב" אבל אז הגיעה קריסה והרבע האחרון כבר התנהל לו באווירת "סוף קורס" – אייר בולים, מסירות לשום מקום, וזריקות מטווחים לא הגיוניים.
למרות הכול את הערב סיימנו עם חיוך גדול של סיפוק והנאה, אין ספק שאלופת המדינה הייתה פה לאורך כל הדרך והסגנות היא הישג מרשים לכל עניין דבר – מי היה מאמין לפני חצי שנה שכך תסתיים העונה ?!
 
נצא לחופשת הקיץ מלאים בחוויות ורגעי קסם מהעונה שעברה – יורוליג בנוקיה, חצי גמר הפיינל פור, פלייאוף מול חולון ניצחונות ענק בבני השרון ובמלחה, הטבעות מהסרטים, שלשות בצרורות ובעיקר הרבה לב ומחוייבות.
ניזכר באהבה גם ברגעים הפחות מוצלחים – יוראקפ במלחה, 48 נקודות מול בני השרון.
זו הייתה עוד עונה עם מסר חשוב לכולנו על הצורך בסבלנות ובצניעות, על חשיבות הפירגון והגישה החיובית ועל הצורך לקבל החלטות לשינויים.
אין ספק שנקודת המפנה של העונה כולה הייתה החלפת הזרים והבאת של פלס ומרקו – שאפו לעושים במלאכה.
 
רגע לפני שהמסך יורד על עוד עונה מדהימה ומתחילים לבנות את העונה הבאה, ברשותכם כמה מילות תודה וסליחה.
 
תודה לשחקנים המדהימים שלנו – הראתם לכל אורך הדרך שאתם קבוצה מיוחדת, מובלת בישראלים איכותיים וזרים צנועים, קבוצה עם הרבה חיבור ואהבה אחד לשני ולקהל שלה.
תודה לליובין ולפלג על עונה ראשונה לא פשוטה על הקווים, ידעתם לעשות החלטות אמיצות ולא פשוטות כשהיה צריך, ההצלחה שלכם השנה מרשימה לכל הדעות.
תודה למנהלי הקבוצה על השקט המקצועי שאתם מאפשרים לצוות המקצועי ועל החיבור לקהילה שאתם דואגים לפתח (לא נישכח את ההתגייסות שלכם למען נתנאל כהן מגן-נר, חוויה מרגשת)
תודה לכל הצוות התומך שמלווה את הקבוצה לכל מקום ועושה את כל הדברים החשובים מאחורי הקלעים.
תודה גם לקהל הנפלא שלנו, אולי אנחנו לא מתקרבים לכמות של החבר'ה מהעיר אבל יש בנו אהבה ותמיכה שכל קבוצה יכולה להתקנא בה.
 
סליחה מכל קבוצות הליגה שרצינו בכישלונכן, הכל נעשה מאהבת הליגה והמשחק
סליחה מהשופטים שחשבנו עליכם מחשבות לא טובות וסליחה על כל הפעמים שקראנו "השופטים הורסים את הליגה" (הכל היה בנחמדות כמובן...)
סליחה אישית ממני לבני משפחתי שהייתי הורה לא מתפקד בזמן משחקים (אפשר לחזור לשפיות)
 
כאן תמיר אסטרוגו מסיים את הכתיבה לעונה ומאחל לכם פגרת קיץ מהנה בחייק המשפחה, פגרה של מנוחה וטעינת מצברים,
נא לא לשכוח להקפיד על אורך חיים ספורטיבי ותזונה נכונה והכי חשוב, היזהרו לכם בדרכים בכדי שנוכל להיפגש בעונה הבאה.
 
נסיים עם הציטוט מתוך ספר המופת – "הארי פוטר ואבן החכמים" – דמבלדור, מנהל ביה"ס לקוסמים בכמה מילים לתלמידיו לפני היציאה לחופשה.
"שנה נוספת חלפה ! ואני נאלץ להטריד אתכם בהגיגיו ההזויים של איש זקן. כולי תיקווה שראשיכם וליבכם מלאים מעט יותר משהיו...יש לכם קיץ שלם בשביל לרוקן אותם היטב לקראת השנה הבאה.."

אדום עולה !