גלבוע/גליל – מכבי חיפה משחק אימון 84:78
רגע לפני כניסת צום יום הכיפורים קיימו שתי הנציגות הצפוניות משחק אימון אחרון לפניב ואו של גביע צ'אנס לעונת הכדורסל. בשורות סגנית האלופה נעדרו צ'ייסון אלן (מנוחה) ויוסף ג'ונס (כאבי גב).   הירוקים הגיעו ללא אבי בן שימול החולה.
גלבוע הפגינה אגרסיביות ונחישות כבר מדקות הפתיחה בעוד הירוקים מסתמכים בעיקר על יכולת אישית. ליובין הרבה בחילופים כבר ברבע הראשון והכניס בשלב מוקדם את המחליפים הישראליים שלו. גורקה שלח למגרש את אריאל ישיעשה סדר בשכונה, אבל המומנטום והשליטה נשארו אצל המקומיים שירדו בסיום הרבע ביתרון דו ספרתי – 13:23.
גלבוע המשיכה לרוץ גם בפתיחת הרבע השני ושלשות של פלס ויאן מרטין הורידו את הקבוצות לפסק זמן שני של הירוקים ביתרון 15:30(12) למקומיים. בעקבות ההפרש הגדול ליובין הרשה לעצמו להישאר עם חמישייה כחול-לבן לפרק זמן רחב והקרדיט השתלם בכך שלמחצית ירדו הקבוצות ב-30:44.
הישראלים של גלבוע המשיכו לתת תפוקה גם במחצית השנייה בראשותו של אופיר פרחי שנכנס לנעלי הבית בצורה טובה וחילק 'סוכריות' למכביר. הירוקים חזרו מעט למשחק עם לנדסברג והתעוררות של ווילקירסון ושון וויליאמס. קרלוס פאוול  בשתי שלשות נתן רמז להמשך, חתם את הרבע השלישי והוריד את הירוקים מתחת לדו-ספרתי – 64:59.
 
בתחילת הרבע הרביעי הירוקים לקחו את המומנטום כאשר לנדסברג העלה אותם ליתרון ראשון מהקו
(66:68,דקה 33). פאוול עם שלשה וחסימה על קוז'יקרו כבר העלה את הירוקים ל-6, אבל יבזורי בחדירה החזיר צבע למקומיים. לנדסברג המשיך לצלוף והעלה ל-7, ובגלבוע הפסיקו לייצר נקודות מבפנים ומבחוץ עד אשר גורדון בשלשה ויבזורי בסל ועבירה הורידו ל-3 (79:76, 1.40 לסיום) ויחד עם מעבר לאזורית לקחו שוב את המומנטום אבל החטאות של גורדון ויבזורי מבחוץ, ומנגד סל של וייז חצי דקה לסיום חתם את גורל המשחק. 
 קלעו לגלבוע/גליל: יבזורי 17, פלס 14,קוז'יקרו ויאן מרטין 12 כ"א, ביר-כץ 9, טראוויס 7, גורדון 3, פרחי וטישמן 2כ"א.
קלעו לחיפה: לנדסברג 30, פאוול 20, ג'רמי וייז 11, וויליקירסון 10 כ"א,  שון וויליאמס 8,
סיימון פרין 6. שיחקו ולא קלעו: אריאלי ואיידן.