מתוק מדבש
איך אפשר לסכם חוויה אדירה כמו הפיינל פור הבלקני?
שני ערבים של אירגון מופתי, קהל אדיר שמילא את האולם וקבוצה שסיפקה את הסחורה – ובגדול!
כבר בחצי הגמר אפשר היה להרגיש את החשמל באולם, הקהל הגיע בהמוניו ומי שאמר שאין לנו קהל – שיאכל את הכובע. לא רק שהאולם היה מלא, הספורטרס נתנו הצגה שלא נפלה באיכותה מזו שעל המגרש וגם לא מהקהל האדום שהגיע מתל אביב.
האירוע הגיע לשיאו בערב הגמר (מטבע הדברים). הספורטרס, בניצוחם של בארי, אביב והחברים, לא הפסיקו לרגע לשיר ולעשות רעש (בעצם כן, בעונשין של פלס, בסוף) ואפילו לבולגרים היו קומץ אוהדי אנרגטיים.
אבל כמובן שאי אפשר לקחת תואר בלי התקף לב קטן. אני מודה, דקה וחצי לסוף, אחרי שלשה בולגרית שהעלתה אותם ל- 7 הפרש, חשבתי שזהו, הלך הגביע. הבלונים האדומים יישארו קשורים לתקרה וכולנו נלך הביתה עם טעם של החמצה. אבל הבחורים ליובין הראו לנו שוב שמי שמאמין לא מפחד ובריצה של 7-0 השוו והביאו להארכה.
הסוף כבר ידוע – חגיגות ניצחון אדירות שהאולם בגן-נר לא ראה כמותן, הבלונים שעל התקרה הותרו מהקשרים ונפלו על השחקנים שהניפו את הגביע, הקונפטי זרם כמים והשמפניה של רומיאו טראויס הותזה לכל עבר (למרות מחאותיו של טוביה).
כל המלעיזים אשר מזלזלים בליגה הבלקנית, בלי שטרחו לראות את משחק הגמר ממש לא מטרידים אותי אבל אני מודה שההתעלמות התקשורתית מציקה לי. ואל תייחסו את זה לקרבה ליום הזיכרון, כי מי שמקדיש בתכנית חדשות 3 דקות להסתבכות החדשה של ברלוסקוני או 4 דקות לתרופה החדשה להתקרחות הגברית (נושאים חשובים, ללא ספק), יכול להקדיש כמה דקות גם לקבוצה ישראלית שלקחה גביע אירופאי. בלוג שעוסק בכדורסל אשר מקדיש פוסט לפוליטיקה הפנימית במכבי ת"א, יכול לכתוב כמה מילים על ההישג של גלבוע-גליל ועיתון שמוכר את עצמו כ"עיתון של המדינה", חייב לקוראיו לסקר את האירוע. אולי ההתעלמות התקשורתית היא פשוט סימפטום להתעלמות שלה מכל מה שקורה מחוץ למדינת תל אביב וההזנחה הפושעת של הפריפריה.
כמובן שלא ניתן לתשקורת העוינת לקלקל לנו את השמחה, בעיקר כשלפנינו סדרה לא קלה מול אשדוד, בדרך לפיינל פור הבא – בנוקיה (טפו טפו טפו, בן פורת יוסף, שום בצל, 555).

כתבות נוספות:
קשה בפחים
שני הפסדים, שלושה קהלים
אוהד/ת טלוויזיה
מה זה אוהד
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...