זו השנה השנייה שגלבוע- גליל במתכונתה החדשה מגיעה לפיינלפור, השנה עשינו קפיצת מדרגה ענקית, עלינו לגמר ולקחנו אליפות. היום אפשר להגיד בוודאות שאנחנו חברים קבועים במועדון הגדולות של הכדורסל הישראלי ועדיין לא אמרנו את המילה האחרונה.
אני רוצה להודות לצוות המקצועי ולשחקנים על עונה נפלאה, אין ספק שאתם הדבר הכי חם בגלבוע. תודה על הלחימה, עם הלב הנשמה והכדורסל איכותי .
העונה ראינו את האולם בגן נר מלא בכל המשחקים, במשחק האחרון בפלייאוף נגד אשקלון החבורה האדומה של קטש וליובין זכתה לחגיגת עידוד שהרבה זמן לא ראינו במחוזותינו. ללא ספק, החיבור של השחקנים לקהל הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה, הקבוצה הזו הוקמה קודם כל בשביל הקהל.
הימים שאחרי הזכייה באליפות היו ימים נפלאים, כל מדורי הספורט, אתרי האינטרנט ואפילו סתם אזרחים דיברו על הקבוצה הנפלאה שלנו, כולם דיברו על הקבוצה החדשה של המדינה.
 
התהליך בגלבוע גליל הוא ברור. המשכיות היא המטרה של כולנו, כולם רואים בחשיבות זו כסוד ההצלחה. אנחנו   גם קוראים על קבוצות נוספות שמנסות לחקות את המודל שלנו.
בגמר הפיינל פור ראינו בפרקי זמן ארוכים 3-4 ישראלים על המגרש, החיבור של השחקן הישראלי לקבוצה הוא מדהים רבים מהשחקנים רואים בנו כחממה, בגלבוע גליל נותנים לשחקן הישראלי לשחק ורואים תוצאות על המגרש.
בשנה הבאה נשחק באירופה, הכותרת שאפשר לרשום היא: אוהדים יקרים הבאנו את אירופה לגלבוע. אין ספק וגם הקברניטים שלנו יודעים זאת, שאירופה זו אופרה אחרת. קבוצות עם תקציב יורוליג יגיעו לכאן ותהיה חוויה ענקית לאוהדים הנפלאים שלנו אך בצד המקצועי חייבים לעשות הכל כדי שנגיע עם רוב הסגל ושדרוגים קטנים למשחקים באירופה.
לסיום, בשנה הבאה האולם יוכפל ונצטרך לעבוד קשה כדי למלא אותו, האוהדים חייבים להגיע בהמוניהם כדי ליצור אווירה ביתית לחבורה האדומה. אני בטוח שתהיה לנו קבוצה טובה שתייצג אותנו הכבוד.
החגיגה האדומה בפתח: רוצו לקנות מנויים.