שלושה ימים  לפני המשחק המסקרן בנהריה הגיעו הבוקר שחקני אלטשולר שחם גלבוע גלילבהרכב מלא למחלקת הילדים של בית החולים העמק בעפולה כחלק מהפעילות למען הקהילה שהקבוצה מקיימת לאורך העונה.
שחקני הקבוצה והצוות המקצועי, עודד קטש וליאור ליובין, חילקו לילדים הנרגשים סופגניות תרומת מאפיית ליאור בעפולה, צעיפים של הקבוצה מתנת גרפיקל בתל יוסף וכדורי סל חתומים כשהם מסתובבים בין חדרי המחלקה ומרימים את המורל בקרב הילדים החולים. אחר כך הגיעו אנשי הקבוצה למסיבה שבה נחגגו שלושה חגים של שלושת הדתות

 

 

 

שחקן הגלבוע, דגן יבזורי, אמר: “אני תמיד נהנה מהביקורים פה, זאת השנה השלישית שלי ברציפות פה, אני לא בטוח שהילדים מזהים אותי אבל אני תמיד נהנה לשמח את הילדים. מגיע להם. זה אירוע גיבוש מאוד נחמד, זה לא בשביל הקבוצה אלא בשביל הילדים. הם העיקר". 
הגארד האמריקני, ג'רמי פארגו: “זה מרגיש מצויין לבוא לבית החולים ולגרום לילדים פה לחייך, זה לא מקום כשאתה בדרך כלל רוצה להיות בו אבל בכל הזדמנות שיש לנו לשמח ילדים אנחנו תמיד נעשה זאת".  
גל מקל הוסיף: “זה מאוד חשוב וכיף לנו להיות פה, זה עושה שמח בלב גם לנו ואני בטוח שבעיקר לילדים. כל יוזמה כזאת ומהלך כזה זה משהו מבורך, אנחנו שמחים להיות פה ולעשות שמח לילדים". 
(הציטוטים באדיבות אתר ONEׂ)   ׂ