ביקשו ממני לשמור על נימה אופטימית. אז כן, ננסה להיות אופטימיים. אמנם ירדנו למקום החמישי, אבל איך שהליגה נראית שום דבר לא אבוד ושום דבר לא סגור. גם ירושלים, חיפה ונתניה לא שומרות מי יודע מה על יציבות, והקרב על המקום בפיינל פור עדיין פתוח. חשוב לשמור על דריכות כי עכשיו מצפים לנו מבחני הבגרות לפני הגמר-סל, וכל משחק לגופו הוא
בעל חשיבות.

 

שובו של גוני
הסבלנות כנראה משתלמת, וקטש יודע מה הוא אומר ומה הוא עושה. גוני יזרעאלי חזר נגד מכבי והיה אולי הבולט. כולי תקווה שחדוות המשחק והאנרגיות שהוא מביא לא ייאבדו לו, כי החשיבות שלו בחוק הרוסי ידועה וברורה. ואגב – גוני מאד אוהב את האולם בחולון לא רק בגלל שלקח שם אליפות אלא כי הוא בדרך כלל מצטיין באולם הזה..
יש על מי לסמוך ויש מי שצריך לשלם
למרות התוצאה ולמרות שהמשחק נגד מכבי נגמר כבר איפשהו ברבע השלישי מתברר שיש על מי לסמוך. מוטי מוסקוביץ' בדקות טובות הוכיח שנותנים לו צ'אנס הוא לוקח אותו בשתי ידיים עם תנועה יפה בצבע מול הפלזאזמה והדודו פישר. גם מוסקוביץ' הוא בוגר חולוניה ויהיה יותר משמח לראות אותו על המגרש מול קבוצת נעוריו שבוע הבא. גם אבישי שכרגיל לא מוותר עד שנשמעת שריקת הסיום הוכיח שבמחינתו עד חודש מאי, לא מוותרים על אף משחק. מנגד עצוב לי לראות את חוסר היציבות של 'שני התאומים' ג'רמי ואיזייה. חשוב לדבר איתם כדי להבין מה עובר עליהם אם בכלל, כי היכולת שלהם מתחילת העונה חשובה מאד וכדאי שתחזור כמה שיותר מהר.
לקראת אולם הפחים
המשחק נגד חולון הופך כמובן לעוד משחק על 4 נקודות בעקבות ההפסד למכבי, ובעקבות התבוסה של חולון לראשון לציון. תמיד קשה נגד קבוצות תחתית ובמיוחד נגד חולון בבית שהקהל יושב מטר מהספסל, יורק, מקלל ועושה דברים שאף אחד לא אוהב. חשוב להתמקד במה שחשוב ולא במה שתפל, להיזכר בדרך וביכולת שהוצגה בסיבוב הראשון ובעיקר לשמור על שקט תעשייתי. הפסטיבלים התקשורתיים הידועים הסתיימו, מבחני ה'מגן' עברו ועכשיו הגיע הזמן לבגרות..
בקטנה..
שבוע הבא ייערכו לנו משחקי דרבי מול השכנה מעבר לכביש. נשמח לראות את חוג האוהדים שלנו ביום חמישי בגן נר נגד הנוער של עמק יזרעאל, ולמחרת ב-11.00 בבוקר בדרבי הנערים בנהלל. מיותר לציין את החשיבות.
וכמובן כולם יותר ממוזמנים להגיע לחגיגת כדורסל הנוער של משחקי גמר הגביע ביום שני ה-22 בחודש שתיערך לראשונה בגן נר. תודה למועצה ולאיגוד שסידרו לנו חגיגת כדורסל. מעניין לדעת את מי תעודדו בגמר הנוער – את המחלה הצהובה, או את השכנים מעבר לכביש.. אני בכל אופן נשאר תמיד אדום..
חגי פלק