קשה בזיסמן ולפעמים גם לא נעים..
אנחנו התאקלמנו במהירות וזכינו אחרי מספר בקשות גם לתנאים הולמים למרות שתמיד קשה בזיסמן – הטבעות קשות, ומה שנכנס בדרך כלל באימון לפעמים לא נכנס או לא מגיע לטבעת. אבל אחרי אייר-בול של פארגו, דווקא כדיר בשלשה וג'רמי בדאנק אדיר הרגיעו את הקהל המועט שברובו היה אדום. ר"ג קבוצה בלי קהל, בלי הגנה אבל עדיין עם המון מסורת ומי ששילמה דווקא על האגרסיביות בדקות הראשונות הייתה גלבוע/גליל, כאשר השופטים ובמיוחד אוברלנדר וצ'צ'יק הינוקא שרק עלה לליגת העל השתלטו על המשחק בסדרת שריקות שאולי מתאימה לליגת הנוער אבל לא לליגת העל. וירובניק – צריך להגיד את האמת – רוב השופטים שלך לא מספיק טובים..
מחצית שכולה תחרות קליעות
המחצית הראשונה מלבד היותה אגרסיבית הייתה תחרות קליעות בין שתי הקבוצות אבל בעוד שאנחנו הרבינו לזרוק זריקות לא טובות מבחוץ, ולאבד כדורים בסיטונות עם החלטות לא טובות, ר"ג קיבלה ביטחון מאחוזים גבוהים מבחוץ, מבעיית עבירות שלנו שנבעה משיפוט לא עקבי, ומזה שאף שחקן שלנו לא ממש מצא את הטבעת חוץ מאלישי. למרות זאת לאחר כניסתו של גוני למשחק ירדנו בפיגור זעיר להפסקה – 38:33.
אם אין אני לי יש רנדל..
כמה טוב שיש את בראיין רנדל. שחקן שתמיד בא לבוד ולא רק בא לעבודה. שלא הולך לאף אחד, הגיע רנדל והיה אחראי יחד עם גוני לשבירת היתרון הרמת גני בתחילת המחצית השנייה. ושהכל מתחבר, אז גם פרגו נראה כמו שצריך, וגם הסטיסטיקה מתחילה להתיישר ולהתאזן.
ההחלטה האמיצה של העונה!
גוני יזרעאלי הוא שחקן של אנרגיות ולפעמים גם אמוציות. מהרגע שקיבל את המפתחות על המגרש ברבע השני, הוא לא הפסיק לעבוד הן בהגנה והן בהתקפה כאילו היה השפן של אנרג'ייזר. ההחלטה האמיצה של קטש להשאירו בקבוצה, התבררה אולי כהחלטה האמיצה של העונה.
זה לא נגמר עד שזה נגמר.
לפעמים יש לך הרגשה שהמהלך האחרון הוא גם המהלך הסופי, אבל כל פעם אתה מקבל את זה בהפוכה בשלשה כזו או אחרת בכל צד. ככל שהדקות נוקפות החמצן בגוף אובד, הידיים רועדות ורק מי שחזק מנטאלית בראש, הוא גם זה שייקח את ההחלטות לזכות הקבוצה שלו. בסופו של דבר זה היה ברנדון יואינג עם סל מזווית בלתי אפשרית. לא יאומן איך זה קורה לנו...
ספקולציות
כן מקום שני, לא מקום שני, עזבו אותכם. בגמר-סל הכל מתחיל מחדש. כמו שזה נראה גם עם ירושלים תנצח או תפסיד בחיפה, ובהנחה שנתניה לא תנצח בנוקיה, גלבוע/גליל תסיים שלישית את העונה ותפגוש את הקבוצה הכי דרומית בארץ. לא תמיד מה שאתה חושב שטוב לך בגמר-סל הוא באמת הנכון, ולפעמים המשוכה הכי קלה מתגלית כמשוכה שאפשר לדלג עליה. בכל מקרה –מגיע עלינו דרבי לטובה. לחלק מאיתנו הוא גם הזדמנות לסגור חשבון פתוח. לא רוצה לחשוב על שום דבר חוץ מניצחון חד צדדי ואם אפשר אז גם לדרוס..